Araç Sahiplerini Her Zaman Bekleriz

2. el araçların garantili olarak kontrolden geçmesi için Üsküdar araç ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Araçların kontrolü ve bakımı tecrübeli oto ekspertiz tarafından yapılmalıdır.

Araç Sahiplerini Her Zaman Bekleriz
Araç Sahiplerini Her Zaman Bekleriz Turan
Bu içerik 351 kez okundu.

2. el araçların garantili olarak kontrolden geçmesi için Üsküdar araç ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Araçların kontrolü ve bakımı tecrübeli oto ekspertiz tarafından yapılmalıdır. Araçların fren, motor, ve diğer teknik sistemleri ile alakalı tüm detaylar ekibimiz tarafından anında yapılmaktadır. Özel araç sistemleri ve teknolojik aletlerle tüm 2. El araçlar ekspertiz onayından geçer. Araçta oluşan veya eskiden var olan arıza yada aksaklık ekspertiz raporunda geçmektedir. Altunizade oto ekspertiz ile oto test imkanı bulabilirsiniz. Bunun için ekip arkadaşlarımız her zaman size destek olacaktır.

Araba Almadan Karar Vermeyin

2.el araçları son yıllarda çok fazla artmışken oto ekspertiz firmaları da durmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Araç alımı esnasında sizin göremediğiniz her detayı oto testler anında göstermektedir. Firma olarak sorduğunuz her sorunun bizde mutlaka bir yanıtı vardır. Araçların testleri sırasında oluşabilecek ufak hatalar bile rapor halinde ortaya çıkar. Araba almadan önce Üsküdar oto ekspertiz firmasına mutlaka uğramalısınız. Oto ekspertiz uygun fiyatlarla firmamızda sizleri bekliyor. Araç yürüyüş testleri, süspansiyon testleri, yanal kayma testleri ve fren testleri firmamızda her gün yapılmaktadır. Tüm araç tipleri firmamızda oto ekspertiz uygun fiyat aralığında yapılmaktadır.

Kaporta ve Boya Garantisi

Oto ekspertiz firması olarak samsun rent a car gelen tüm araçlar aynı kategori safhasında yapılır. kaporta ve motor gücü ölçülerek ekspertiz raporuna yazılır. Bu şekilde hem alıcının hem de satıcının içi rahat eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diagne'den eleştirilere cevap! 'İyi değilim çünkü...'
Diagne'den eleştirilere cevap! 'İyi değilim çünkü...'
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi