Kadıköy'de Sporun Merkezi; Kadıköy Spor Salonu

​​​​​​​Kadıköy spor salonları olarak, tüm üyelerimizin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda sporlar yaptırmaktayız.

Kadıköy'de Sporun Merkezi; Kadıköy Spor Salonu
Kadıköy'de Sporun Merkezi; Kadıköy Spor Salonu Ahmet Şahin
Bu içerik 331 kez okundu.

Kadıköy spor salonları olarak, tüm üyelerimizin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda sporlar yaptırmaktayız. Toplumumuza spor alışkanlığını kazandırmak ve bunu gelecek kuşaklara aktarmak için değişik projelerde geliştirmekteyiz. Siz değerli spor sever müşterilerimize fonksiyonel olarak spor salonumuzun tüm özelliklerin kullanabilmektesiniz.

Özellikle üyelerimizin geniş alanlarda spor yapabilmesi, rahat rahat giyinip soyunması ve yine aynı rahatlıkla ile duşunu alabilmesi için tüm şartlar yerine getirilmektedir. Sağlıklı bir yaşamın ilk şartı olan spor, salonlarımız da çalışan ve alanında uzman olan hocalarımız eşliğinde yapılmaktadır.

Bütün hocalarımız akademik seviyededir ve tüm üyelerimiz ile bire bir ilgilenmekte olup spor severlerin gelişmelerini düzenli olarak kontrol etmektedir. Kadıköy spor salonu olarak isteyen üyelerimize farklı spor dalları hakkında bilgi vermekte ve uygulamalı bir şekilde göstermekteyiz. Salonumuz günümüzün teknolojisi ile üretilmiş spor aletlerine sahiptir. Tüm aletlerimiz son teknolojik ekip manlardan oluşmaktadır.

Kadıköy Boks ile, birçok birey profesyonel bir şekilde boks hayatına başlamaktadır. Alanında akademik hocalarımızın vermiş olduğu boks dersleri, üyelerimizin vücut gelişimlerine ve zayıflamalarına katkıda bulunmaktadır. Detaylı bilgi için salonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor