Pleksiglas İç Ve Dış Mekanlarda Harika Çözümler Sunar - morpleksi.com

Pleksiglas İç Ve Dış Mekanlarda Harika Çözümler Sunar - morpleksi.com
Pleksiglas İç Ve Dış Mekanlarda Harika Çözümler Sunar - morpleksi.com Ayhan Çekmez
Bu içerik 671 kez okundu.

            Üretim sırasında da çevreye barışık olan pleksi ürünler, güvenlik açısından da en doğru seçimdir. Kullanıldığı alanlarda güvenli alanlar oluşturmak için en ideal malzemedir. İnsan ve araç trafiğinin düzenlenmesi amacıyla yönlendirme levhaları olarak kullanılan pleksi ürünler, sağlamlığı ve iyi ışık geçirgenliği sayesinde güvenlik malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Reklamcılık alanında da işletmelerin vazgeçemediği ürünler, işletmelerde büyük levhalar halinde sürekli bulundurulmaktadır. Reklam panoları, firma tabelaları, hastane girişleri, müracaat masaları gibi farklı amaçlarla kullanılan pleksi levhalar, firmamızın atölyelerinde de talep edildiğinde işlenebilmekte ve pleksi kesim makineleri ile boyutlandırılabilmektedir.

 

 Pleksiglas Güvenli Bir Malzemedir

 

            Balkon ve veranda korkuluğu olarak rahatlıkla kullanılabilir. Havuz kenarlarında güvenlik bariyeri olarak tercih edilebilir. İnsan trafiğinin olduğu yerlerde güvenli bir malzemedir. Çünkü kolay kolay kırılmaz, deforme olmaz. Hafif olduğu için insanla temas etmesi durumunda zarar vermez, kesme ve batma yapmaz. Hava ve su basınçlarına dirençli olduğu için büyük hacimleri rahatlıkla taşır. Hem iç mekanda, hem de dış mekanda koruma ve güvenlik sağlar.

 

 İç Mekan Dekorasyonuna ve Aydınlatmasına Uyumludur

 

            Dekorasyon malzemelerinde ve aydınlatma armatürlerinde rahatlıkla kullanılan pleksiglas ürünlere her yerde rastlamak mümkündür. Avizelerde, vazo ve fanuslarda, şeffaf masa ve sandalyelerde, resim çerçevelerinde harika çözümler üretmektedir. İç mekan tasarımı ile uğraşan iç mimarlar ile dekorasyona meraklı olanların tasarımlarını ve hayallerini gerçeğe dönüştürür. Çok fazla renk yelpazesine sahip olması, dekorasyon ile uyumlu olmasına ve farklı bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olur. Güneş ışığının zararlı ışınlarını keserek, daha sağlıklı bir aydınlatma ortamının oluşmasına katkı sağlar. Işık geçirgenliğindeki başarısı sebebiyle levhalar daha güzel ve parlak bir görünüme sahip olur. Mimarların ve dekoratörlerin en sıra dışı tasarımlarını oluşturabilmeleri için en uygun malzemedir.

 

            Firmamızın atölyelerinde standart kesimler CNC tezgahlarımızda gerçekleştirilmektedir. Büyük levhalar şaşmaz doğrulukta istenilen ölçülerde ve boyutlarda kesilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bombe ve büküm yapılması gereken siparişler de atölyemizdeki makine ve ekipmanlarımızla şekillendirilmektedir. Tasarımcıların en sıra dışı tasarımlarını rahatlıkla hayata geçirmelerine olanak sağlayan pleksi levhaları toptan ve perakende olarak satışa sunmaktayız. Farklı boyutlarda ve renklerdeki malzemelerimizi ve diğer hizmetlerimizi morpleksi.com adresimizden inceleyebilir, siparişleriniz ve diğer talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor