25 Kadınla Aşk Yaşayan Dolandırıcı Yakalandı

Akdeniz bölgesinin sahil kentleri arasında yer alan Mersin’de, kendisini ’doktor’ ve ’akademisyen’ olarak gösterip gönül ilişkisi içine girdiği kadınları dolandırdığı öne sürülen ilkokul mezunu 40 yaşındaki Mustafa K. Polis ekipleri tarafından yakalandı.

25 Kadınla Aşk Yaşayan Dolandırıcı Yakalandı
25 Kadınla Aşk Yaşayan Dolandırıcı Yakalandı Abdullah
Bu içerik 1268 kez okundu.

Ak bölgesinin sahil kentleri arasında yer alan Mersin’de, kendisini ’doktor’ ve ’akademisyen’ olarak gösterip gönül ilişkisi içine girdiği kadınları dolandırdığı öne sürülen ilkokul mezunu 40 yaşındaki Mustafa K. Polis ekipleri tarafından yakalandı. Hakkında 18 sene 4 ay netleşmiş hapis cezası buca eve gelen ğu ortaya çıkan ve Freud’un kitaplarını okuyarak psikolojik analiz meydana getirdiğini belirten zanlı cezaevine yollandı.

Meydana getirilen iddialar doğrultusunda, polise giderek dolandırıldığını ifade eden A.G. adlı kadın, "Kendisini akademisyen olarak gösterip ve gönül ilişkisi içine girdiğim U.A., kredi kartımdan 4 bin 399 Türk Lirası para çekmiş. Sunum yapacağını iddia edip tablet bilgisayarımı da ele geçirdi. Kendisini bir daha görmedim" diye iddialar söyledi. Bunun yapılması üstüne Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde çalışan Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak konusunda harekete geçti. Dolandırıcının ilkokul mezunu Mustafa K. buca eve gelen ğunu ortaya çıkaran güvenlik güçleri, şüphelinin ilişki yaşayacağı kadınlara kendisini doktor, akademisyen ve mühendis gibi göstererek gönül ilişkisi yaşadığı yirmi beş kişiyi dolandırdığı ve çok sayıda sabıkası buca eve gelen ğunu ortaya çıkardı.

Hakkında dolandırıcılık suçundan 18 sene 4 ay kesinleşmiş hapis ve 46 bin 160 Türk Lirası para cezası buca eve gelen ğu da ortaya çıkan Mustafa K. işlemlerinin bitmesinin sonrasında cezaevine götürüldü.

Mersin dolandırıcı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri