Stok Takip Programı

Bir ticari kuruluş için özellikle de market ve depolar için stok takibi, stok yönetimi ve ürünlerin belirli bir sisteme göre barkodlanması büyük önem taşımaktadır.

Stok Takip Programı
Stok Takip Programı Turan
Bu içerik 256 kez okundu.

Bir ticari kuruluş için özellikle de market ve depolar için stok takibi, stok yönetimi ve ürünlerin belirli bir sisteme göre barkodlanması büyük önem taşımaktadır. Gelen ürün, satılan ürün ve kalan ürünlerin belirlenmesi ve ona göre sipariş verilmesi söz konusu işletmenin işlerliği için büyük önem taşımaktadır.

Kullanıcı Dostu Yazılım

Alanında uzman bir firma olan Sahra Soft Yazılım Bilişim ve Otomasyon Sistemleri tarafından üretilen bir stok takip programı olan Sahra Soft Market ve Stok Programıile hiçbir bilgisayar ya da muhasebe bilgisine ihtiyaç duymadan ürün takibi yapabilirsiniz.

Kullanıcı dostu tasarımı, basit ve anlaşılır yapısı ile en çok tercih edilen market programı olan Sahra Soft aynı zamanda barkod ve barkodlu terazi sistemleri ile de uyumludur.

Her Şey Kontrolünüz Altında

Market ve stok programı ile müşteri hesaplarınızı tutabilir, aynı zamanda veresiye defteri olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda toptancı bilgilerini ve hangi ürünleri, hangi toptancıdan, ne zaman aldığınız hakkındaki bilgileri de tutabileceğiniz bir yazılım olan Sahrasoft, barkod programı özelliği ile de ürünleriniz için özel barkod üretmenize, ürünlerinize barkod numarası vermenize ve bu barkodları (gerekli donanıma sahipseniz / barkod yazıcı) ürünlerinizin üzerine yapıştırmanıza imkan tanır.

Aynı zamanda günlük, haftalık ve aylık satış rakamlarınızı ve kar analizinizi görebileceğiniz bir yazılım olan program hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.sahrasoft.com/Stokprogrami sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diagne'den eleştirilere cevap! 'İyi değilim çünkü...'
Diagne'den eleştirilere cevap! 'İyi değilim çünkü...'
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi