IOS’a Gelen Yeni Güncelleme Kullanıcıları Sevindirdi

Apple’ın mobil işletim sistemi olarak bilinen iOS’a kritik bir güvenlik güncellemesi meydana getirildi. Bugün kullanıcılarına sunulan iOS 12.1.4 ile FaceTime’da bulunan açık ortadan kaldırıldı. Yeni yazılım hangi cihazlar kabul ediyor? Tüm bilmeniz gereken detaylar haberimizde yer alıyor.

IOS’a Gelen Yeni Güncelleme Kullanıcıları Sevindirdi
IOS’a Gelen Yeni Güncelleme Kullanıcıları Sevindirdi Seyfullah
Bu içerik 875 kez okundu.

Apple’ın mobil işletim sistemi olarak bilinen iOS’a kritik bir güvenlik güncellemesi meydana getirildi. Bugün kullanıcılarına sunulan iOS 12.1.4 ile FaceTime’da bulunan açık ortadan rıldı. Yeni yazılım hangi cihazlar kabul ediyor? Tüm bilmeniz gereken detaylar haberimizde yer alıyor.

Apple’ın geride bıraktığımız ay ortaya çıkarılan FaceTime uygulamasındaki güvenlik açığını gideren yazılım güncellemesi yayınlandı. Bugün kullanıcılara aktarılan iOS 12.1.4 güncellemesi ile FaceTime’daki kritik yazılım hatası ortadan kalktı.

iOS 12.1.2 sürümü yüklü iPhone’larda belirlenen hata, aranan kişi aramayı yanıtlamasa bile sesini ve hatta görüntüsünü bile karşı tarafa verebiliyordu. Bir kişi FaceTime üstünden arandığında, o kişi çağrıya yanıt versin veya vermesin, telefonun mikrofonu aracılığıyla karşı tarafın sesi duyulabiliyordu. Bugün yayınlanmış olan iOS 12.1.4 güncellemesi ile beraber gelen en büyük yenilik de bu hatanın ortadan rılması durumu buca eve gelen .

HANGİ IPHONE MODELLERİNE YENİ GÜNCELLEME YÜKLENEBİLİYOR?

Hemen hemen 90 MB’lik bir boyuta ulaşan iOS 12.1.4 iPhone’ların dışında, iPad ve iPod’lara da yüklenebiliyor. iOS 12.1.4 yazılım güncellemesi iPhone 5S ve sonrası telefonlar tarafından yüklenebiliyor.

IOS güncelleme facetime ios 12.1.4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri