Yerel Seçimlerde Pendik Yarışı

Yerel seçimler yaklaşırken Pendik halkını bambaşka bir heyecan sardı. Ne de olsa artık tüm sorunlara çare olmak adına mücadele veren bir Pendik belediye başkan adayı var: Mehmet Salih Usta...

Yerel Seçimlerde Pendik Yarışı
Yerel Seçimlerde Pendik Yarışı Turan
Bu içerik 284 kez okundu.

Yerel seçimler yaklaşırken Pendik halkını bambaşka bir heyecan sardı. Ne de olsa artık tüm sorunlara çare olmak adına mücadele veren bir Pendik belediye başkan adayı var: Mehmet Salih Usta... Usta, Pendiklilere haklarını isterken boyun eğmemeleri gerektiğini ve bunca zamandır pek çok sıkıntıdan dolayı bunaldıklarının ve ciddi anlamda ümitsizliğe kapıldıklarının farkında buca eve gelen escortğunu, tüm bunları el ele vererek çözebileceklerini öğütlüyor. Aynı zamanda Pendiklilerin senelerdir çözüme kavuşamayan sorunlarına 31 Mart sonrası en kısa zamanda çare olmaya geleceklerini de hemen her konuşmasında üstüne basarak ifade ediyor.

Pendik Hak Ettiği Değeri Nihayet Görecek

Usta, Pendik'in bunca zamandır hak ettiği değeri göremediği görüşünde. Hal böyle olunca ilçe halkının sorunlarının üst üste geldiğini ve çözümlenmesinin neredeyse imkansız olarak görüldüğünü ifade ediyor. Ancak Pendik, Usta'ya göre aşk demek. Bu nedenle Usta halkı ile el ele vererek çalışmayı ve beraber kazanmayı vaat ediyor. Bu sayede sorunların da üstesinden gelinebileceğine inanıyor.

Mahalleler İlçelerin Yansımasıdır

Usta'nın halkına verdiği sözlerden bir tanesi de Pendik belediyesi hakkındaki yeni yapılanma hakkında. Pendik seçim çalışmalarında da ifade ettiği üzere Usta yepyeni bir muhtarlık sistemi kurmayı amaçlıyor. Bu sistem kapsamında muhtarlıklar çok daha güçlü hale getiriliyor. Tam teşekküllü muhtarlıklar sayesinde sorunlar yerinde çözülebiliyor. Ne de olsa Usta'ya göre mahalleler ilçenin yansımaları olarak görülmeli.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri