Redmi Note 7 Pro Fortnite desteği geldi

Xiaomi‘yle yollarını ayıran ve yoluna Xiaomi‘nin kanatları altında olsa da özerk olarak devam ettiren Redmi markası son zamanlarda oldukça önemli işler yaparak adından söz ettiriyor.

Redmi Note 7 Pro Fortnite desteği geldi
Redmi Note 7 Pro Fortnite desteği geldi Seyfullah
Bu içerik 1021 kez okundu.

Xiaomi‘yle yollarını ayıran ve yoluna Xiaomi‘nin kanatları altında olsa da özerk olarak devam ettiren Redmi markası son zamanlarda buca eve gelen kça önemli işler yaparak adından söz ettiriyor.

Hindistan pazarında Xiaomi‘nin pazarından ciddi bir pay sağlayan ama son zamanlarda Oppo‘nun alt markası Realme‘nin karşısında küçülme eğilimi ortaya koyan üretici bugün buca eve gelen kça önemli bir haber ile önümüze geliyor. Son zamanlarda birçok kişinin vazgeçemediği Fortnite oyunu bazı telefona destek sağlamaması ile eleştirilerin hedefindeydi. Bu telefonlardan birisi olan Redmi Note 7 Pro Fortnite güncellemesi alarak kullanıcılarını mutlu etti. Realme markasının Snapdragon 710 yongas eti destekli telefonu Realme 3 Pro Fortnite desteği ile önümüze çıkıyordu ve Realme markası bundan ötürü de öne geçiyordu. Bugün gerçekleştirilen ve 285MB büyüklüğündeki güncelleme sayesinde Redmi Note 7 Pro ile artık Fortnite oynayabileceksiniz.

 

Xiaomi hiçbir Ar-Ge yapmadan ve yalnızca en ucuz biz olacağız mottası ile yola devam ederken başarının bu şekilde geleceğine inanıyor ama ortada inovasyon yapmama yüzünden satılması durumunda kalan bir Nokia var. Bunu da unutmamak gerekiyor.

Xiaomi redmi fortnite
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri