Kurtlar Vadisi Vatan Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yıllardan beri ekranda çeşitli dizi ve 3 sinema filmiyle izleyiciyle buluşan Kurtlar Vadisi'nin yeni filmi olan Kurtlar Vadisi VATAN

Kurtlar Vadisi Vatan Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Kurtlar Vadisi Vatan Filminin Fragmanı Yayınlandı! Seyfullah
Bu içerik 852 kez okundu.

Şimdiye kadar hem televizyonda dizilerle hem de beyaz perdede izleyiciyle buluşan Kurtlar Vadisi'nin yeni sinema filmi olan Kurtlar Vadisi Vatan için ilk fragman yapımcı Pana Film tarafından yayınlandı. Peki Kurtlar Vadisi Vatan ne vakit vizyona girecek? İşte Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı ve vizyon tarihi...

KURTLAR VADİSİ VATAN'DAN İLK FRAGMAN!

Şimdiye kadar beyaz perdede Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin ile 3 kere izleyiciyle buluşan Kurtlar Vadisi, 15 Temmuz darbe teşebbüsünü konu edinecek olan Kurtlar Vadisi Vatan ile izleyiciyle bir kere daha buluşacak. Dizinin fragman galası bu akşam yapıldı.

Pana Film'in yeni projesi "Kurtlar Vadisi Vatan" 29 Eylül'de sinema sevlerle buluşacak.

Necati Şaşmaz'ın başrolünde bulunduğu, uzun yıllar televizyon dizisi olarak ekranlara gelen ve önceden 4 ayrı sinema filmi çekilen Kurtlar Vadisi'nin yeni filminin fragman galası Zorlu Center'da meydana geldi.

Şaşmaz, filmin çekimlerinin beş hafta sürdüğünü ve filmin 29 Eylül'de vizyona gireceğini belirterek, "Biz bu filmi yapmaya karar verdiğimiz vakitten bugüne kadar çok zorlu bir süreçten geçtik. Biz 17 veyahut 18 Temmuz'da Darbe teşebbüsüyle alakalı Kurtlar Vadisi filmi yapmak istiyoruz dedik. Çok yoğun bir talep olduğu için böyle bir film yapmayı düşündüğümüzü söyledik." dedi.

YENİ DİZİ 2018 BAŞINDA

Yeni dizinin 2018'in başında televizyon izleyicisiyle buluşacağına dikkati çeken Necati Şaşmaz, bu tip yapımları ekranlara taşımaya devam edeceklerini ifade etti.

Şaşmaz, 15 Temmuz'un hemen peşinden yaşanan patent krizini anımsadarak, şöyle devam etti:

"Hiç ehemmiyetli değil alnımızın akıyla buradayız. Bizim kim olduğumuzu bu ulus çok iyi biliyor. Biz yıllardır kimseler mücadele etmezken FETÖ denilen örgütle mücadele ediyorduk, etmeye de devam edeceğiz. Aksiyon mananında rekorumuz hala kırılmış değil. Gönüllerde sevilen şahsım ve şirketim hesabına arşivime koyabileceğim güzel, kaliteli bir film olmasını her vakit için daha çok önem verdiğimizi söyleyebilirim."

 "SENARYOYU OKUDUĞUMDA AĞLADIM"

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Serdar Akar da kendilerinin de ortaya çıkacak filmi çok merak ettiklerini ve emeklerinin seyircide karşılık bulacağına inandıklarını kaydetti.

Oyuncu, 15 Temmuz gibi bir gecenin bir daha yaşanmamasını umduğunu vurgulayarak, "Senaryosunu okuduğum zaman ağlamaya başlamıştım. Gece gündüz kazasız belasız çalıştık." diye konuştu.

Görüntü yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın üstlendiği filmin başrolünde ayrı olarak Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nezih Işıtan, Ertuğrul Şakar ve Yücel Erten bulunuyor.

Müziklerinde Gökhan Kırdar imzası bulunan filmin senaryo ekibinde ayrı olarak Alper Erze, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca bulunuyor.

Kurtlar Vadisi Vatan Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı Kurtlar Vadisi Vatan çıkış tarihi Kurtlar Vadisi Vatan ne vakit çıkacak Kurtlar Vadisi Vatan ne vakit vizyona girecek?

kurtlar vadisi vatan vatan kurtlar vadisi fragman kurtlar vadisi ne zaman kurtlar vadisi fragman kurtlar vadisi vatan ne zaman
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor