Kanal D'nin Meryem dizisi 2. bölüm fragmanını yayınlandı

Kanal D'nin yeni dizisi Meryem ilk bölümüyle ekrana geldi. İlk bölümün ardından Meryem 2. bölüm fragmanı yayınlandı....

Kanal D'nin Meryem dizisi 2. bölüm fragmanını yayınlandı
Kanal D'nin Meryem dizisi 2. bölüm fragmanını yayınlandı Seyfullah
Bu içerik 1399 kez okundu.

Başrollerini Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Meryem dizisi ilk bölümüyle bir gün evvel akşam ekran yolculuğuna başladı. Meryem dizisinin 2. bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. Peki, Meryem 2. bölümde neler olacak? İşte Meryem 2. bölüm fragmanı...

MERYEM 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Yapımcılığını Erol Avcı'nın yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu Meryem dizisinin 2. yeni bölümü 9 Ağustos Çarşamba günü ekranlara gelecek.

 

MERYEM İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Savaş, hazin bir araba kazası neticesi sevdiği kadını kaybeder. Arabayı kullanan Oktay olduğu halde Meryem suçu üstlenir. Bu yazgı, Savaş ve Meryem'i karşı karşıya getirir. Meryem işlemediği bir suçtan dolayı mapus mi yatacak? Savaş, Meryem'in masum olduğunu öğrenecek mi? Meryem'in ilk bölümünde bizleri neler bekliyor?

 

Oktay, nihayetinde savcı olacaktır. Sevgilisinden akşam yemeği çağrısı alan Meryem ise evlilik önerisi alacağını düşünerek havalara uçar.  Tanınmış Sargun Holding’in veliahttı Savaş Sargun da sevgilisine izdivaç etme öneri etmeye hazırlanmaktadır. Babası Sevinç ile izdivaç etmesine karşıdır fakat Savaş babasının lafı ile aşkından vazgeçecek bir adam değildir.

BİR GECE YAĞMUR BAŞLAR VE HAYATLAR DEĞİŞİR

Oktay’ın kullandığı araç Savaş’ın nişanlısına çarpar ve onu ölüme terk eder. Oktay’ın kariyeri için endişelenen Meryem, işin içinde bir ölüm olduğunu bilmeden suçu üstlenir. Savaş ise sevgilisinin katili zannettiği Meryem’e hayatı zindan etmeye kararlıdır...

MERYEM OYUNCULARI

Furkan Andıç (Savaş Sargun)Sargun Ailesi'nin veliahtı. Mütevazı ve yürekli bir genç adam. Sevgilisi Sevinç, Meryem ve Oktay’ın yaptığı kazada karnında bebeğiyle ölünce dünyası darmadağın oluyor. Şimdi tek emeli intikam. Doğrunun peşinden giden, tekzip et oyunla işi olmayan biri.

Ayça Ayşin Turan (Meryem Akça)Hikayenin en suçsuz karakteri. Babası Arif’in fırınında çalışıyor. Annesini kaybetmiş. Babası ve sevgilisi Savcı Oktay’dan başka kimsesi yok. Sevgilisi Oktay’ın suçunu üstleniyor ve normal giden sakin hayatı bir gecede altüst oluyor. Hem büyük bir sırrı gizlemek hem de kendine söylenen yalanlara karşın hayatla baş etmek zorunda.

Cemal Toktaş (Oktay Şahin)Meryem’in uzun vakittir sevgilisi. Savcılık görevine başlamadan evvelki gece kazaya karışıyorlar. Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryem’in suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek biri. Gözü hep yüksekte.

Açelya Topaloğlu (Derin Berker)Savaş’ın küçüklük arkadaşı. Ama ona yıllardır aşık ve Savaş’ı kaybetmemek için bunu gizliyor. Aşkı için her şeyi yapabilecek kadar gözü kara.

Bestemsu Özdemir (Beliz Bilen)Başarılı ve zengin bir boşanma avukatı. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı ve saklı sevgilisi. Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalmasını bekliyor. Aşkı yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline geliyor.

Uğur Çavuşoğlu (Yurdal Sargun)Savaş ve Naz’ın babası. Pek çok ehemmiyetli inşaat projesine imzalamış bir müteahhit. Hırsı ve acımasızlığı ile bilinen bir işadamı. Derin ile tek erkek çocuğu Savaş’ı izdivaç ettirmek istiyor. Karısının ölümünden çok kısa bir müddet sonra Tülin ile izdivaç ediyor.

Serenay Aktaş (Burcu Aktar)Komiser Burcu. İşini doğru yapmaya çalışan, dürüstlükten yana bi karakter. İnatçı ve gördüğü usulsüzlüklere göz yummuyor. Meryem’in davasında etkin bir rolü olacak.

Kenan Acar (Kuvvetli Tekiner)Sargun Malikanesi'nin müştemilatında çalışan Gülümser’in erkek çocuğu. Savaş’la birlikte büyümüşler, onun kardeşi, arkadaşı, sağ kolu, her şeyi. Savaş ile birlikte Sevinç’in ölümünden sonra davanın ve katilin peşine düşüyorlar.

Sema Öztürk (Tülin Sargun)Yurdal’ın ikinci karısı, Savaş ve Naz’ın üvey annesi. Yurdal’ın nasıl bir insan olduğunu iyi biliyor ve onun tasarılarının yürütülmesinde hisse sahibi. Savaş ile anlaşamasa da Naz üzerinde daha tesirli.

Meryem 2. bölüm fragmanı Meryem dizisi Meryem oyuncuları

Meryem 2. bölüm fragmanı Meryem dizisi Meryem oyuncuları meryem dizisi meryem fragman meryem 2. bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor