Demet Şener Edvina Sponza ile ilgili soruları yanıtladı!

Edvina Sponza ile tazminat davası devam eden Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi ile Nişantaşı’ndaydı

Demet Şener Edvina Sponza ile ilgili soruları yanıtladı!
Demet Şener Edvina Sponza ile ilgili soruları yanıtladı! Seyfullah
Bu içerik 968 kez okundu.

İbrahim Kutluay’la boşanma, Edvina Sponza ile tazminat davası devam eden Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi ile Nişantaşı’ndaydı. haberdin.com'dan Savaş Özdemir'in haberine göre, neşeli olduğu gözlenen Şener, Sponza’nın, “Resimleri hukuka ters ele geçirdi” iddiasıyla alakalı konuştu: “Evine girmişim herhalde. Elime gönderdi.

"KANITLARI HANIMEFENDİ GÖNDERDİ"

İBRAHİM Kutluay’la boşanma, yuvasının yıkılmasına neden olduğunu öne sürdüğü Edvina Sponza’ylaysa içsel tazminat davası devam eden Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi’yle beraber Nişantaşı’nda görüntülendi. Hatemi kendilerine, Sponza’nın Şener’in mahkemeye sunduğu resimlerin yalnızca kişisel telefonunda bulunan kareler olduğunu belirtip hukuka ters bir şekilde ele geçirildikleri iddiasıyla savcılığa suç ilanında bulunması anımsadıldığında, “Bu yakıntının muhtevası doğru değil. Her şey elimizde var, mahkemeye sunduk” diye konuştu.

 

"İNANMAK İSTEMEDİM"

Kutluay ile Sponza’ya konusunda duyduğu şeylere bir müddet inanmak istemediğini belirten Şener ise, “Gözümün içine bakan kocama mı inanacaktım, elâlemin dedikodusuna mı? Şüpheleneceğim bir şey yoktu, her şey normaldi. Hanımefendi kanıtları elime gönderince hepsini öğrenmiş oldum, yeni başka bir deyişle” diye konuştu. 

DEMET ŞENER'E BÜYÜK ŞOK! 'ÖZEL RESİMLERİMİ...'

demet şener edvina sponza ibrahim kutluay
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu