Gökten Milyon Dolarlar Yağdı!

Güney Afrika’da çete üyeleri zırhlı araçları patlattı, gökten milyon dolarlar yağdı. Güney Afrika bölgesinde bir çetenin yaptığı bu eylemde yaklaşık 2 milyon dolar kasaların bulunduğu aracın patlatılmasıyla havaya uçtu. Şoförün çete üyelerince araçtan indirilip sonrasında aracın kasa yüklü kısmında patlama yapıldığı bilgileri ulaştı. Polis bu hırsızları olay sonrasında kısa bir süre içinde yakaladı!

Gökten Milyon Dolarlar Yağdı!
Gökten Milyon Dolarlar Yağdı! Seyfullah
Bu içerik 593 kez okundu.

Gökten Milyon Dolarlar Yağdı!

Güney Afrika’da çete üyeleri zırhlı araçları patlattı, gökten milyon dolarlar yağdı.

Güney Afrika’da Hollywood filmlerini aratmayacak cinsten bir olay yaşandı. Silahlı çete üyeleri, zırhlı araçlara doldurulan kasaları patlatınca gökten para yağdı!

Önce zırhlı aracın tekerlerine silah sıkarak patlatan 10 çete üyesi, sonrasında şoförü araçtan çıkararak yerlerde sürükledi. Sonrasında zırhlı araçtaki para kasalarını patlattı. Patlamanın şiddetiyle aracın bazı parçaları ağaç dallarına fırlarken gökyüzünden de para yağdı.

Yaklaşık 2 milyon doları çalan çete üyeleri, polis tarafından yakalandı.

Zırhlı aracın büyük bir patlama yaşaması ve bünyesinde bulunan paraların büyük bir kısmının havaya uçmasıyla bazı paraların kullanılamaz hale geldiği bilgisi haber kaynaklarından elimize ulaştı. 

haber oku haberler zırhlı araç son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu