Jordanred Özel tasarım forma. Kendi formanı kendin yap!

JordanRed kendi formanı, kendin tasarla forma sihirbazı ile futbol, bisiklet, voleybol, basketbol, koşu ve e-spor branşlarında özel forma yaptırma ihtiyaçlarınızı profesyonel kalitede ve tamamen özelleştirilebilir şekilde yaptırabilirsiniz.

Jordanred Özel tasarım forma. Kendi formanı kendin yap!
Jordanred Özel tasarım forma. Kendi formanı kendin yap! Seyfullah
Bu içerik 770 kez okundu.

Daha önce özel forma yaptırma ihtiyacı yaptırmak istediyseniz büyük ihtimalle ya kalitesiz ürünler ile karşılaştınız ya da minimum sipariş miktarlarına takıldınız. Jordanred bu sorunları çözmek ve özelleştirilmiş spor giyimi konusunda kuralları yeniden tanımlamak istiyor.

 

Özelleştirilmiş Forma yaptırma konusunda faaliyet gösteren Jordanred müşterilerine futbol, bisiklet, voleybol, basketbol, koşu ve e-spor branşlarında hizmet veriyor. Özel forma yaptırmak için tek gereken internet sitesini ziyaret edip istediğiniz spor kategorisindeki ürünü seçerek, formanızı online olarak hazırlamak. Formanızı hazırlarken renk kombinasyonu sınırları veya özel logo baskısı başına ekstra ücret gibi dertlerle karşılaşmadan forma yaptırabilirsiniz.

 

Asil Balaban ve Doruk Tütek ortaklığı ile kurulan Jordanred tek bir forma yaptırmak istiyorum dediğinizde bir muhattap bulamama veya astronomik rakamlar ile karşılaşma problemine bir çözüm sağlamak amacı ile kurulmuş. 6 aylık ön çalışma ve yazılım geliştirme sürecinin arkasından 1 Aralık 2016 tarihinde hizmet vermeye başlayan Jordanred ilk yıl hedeflerine ulaştı. Kullanılan üst düzey malzemeler ve özel araştırma-geliştirme çalışmalarıyla profesyonel kalitede spor giyimini özelleştirilebilir olarak sunduklarını dile getiren Jordanred yetkilileri, ilk hedeflerinin mutlu müşteri olduğunu ve sürekli daha iyisini yapmak için sürekli çalıştıklarını dile getiriyor.

 

Sektörde fark yaratmak istiyoruz

 

Özel spor giyimi konusunda sağlıklı ve kaliteli ürünü makul fiyatlarla sunarak bir fiyat performans markası olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşter bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Oluşturduğumuz kendi formanı, kendin tasarla sihirbazı ile forma yapmayı çok kolay hale getirdik. İlerleyen dönemler için sektöre yeni bir soluk getirecek fikirlerimiz var. 20 yıla yakın tekstil tecrübemiz ve teknolojik altyapımız ile sektörde fark yaratmak istiyoruz.

 

Hedefimiz yurtdışı pazarına açılmak

 

Tekstil konusunda dünyada başarısını kanıtlamış bir ülkenin genç girişimcileri olarak uzun vadeli hedefimiz yurtdışına satış yapmaya başlamak. Şirketimizi ve sistemimizi en baştan bu hedefe uygun şekilde hazırladık ve ihracat için gereken ilk adımları atmaya başladık

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor