TKDK 200 personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman ?

TKDK, merkez ve taşra birimlerine toplam 200 personel alımı yapacak. TKDK personel alımı başvuruları ne zaman, nasıl...

TKDK 200 personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman ?
TKDK 200 personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman ? Seyfullah
Bu içerik 628 kez okundu.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Müessesesi, merkez ve taşra birimlerine 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı için müracaatlar başlıyor. Peki, TKDK personel alımı müracaatları nasıl yapılır? İmtihan ne vakit yapılacak?

TKDK PERSONEL ALIMI MÜRACAATLARI NE ZAMAN, NASIL YAPILIR?

İmtihana katılmak isteyen adaylar, müracaatlarını 5-9  Ağustos 2017 tarihleri arasında http://www.tkdk.gov.tr internet adresinden gerçekleştirecek. Adayların mezun oldukları böllüme uygun tek müracaat kodunu seçme ve en fazla 5 hizmet birimini seçenek etme hakkı vardır. İsteyen adaylar “Tercih ettiğim Hizmet Birimlerine yerleştirilememem vaziyetinde Müessesenizin takdir ettiği diğer rastgele bir hizmet birimine yerleştirilmek istiyorum.” seçeneğini işaretleyebilirler. Başvuru işlemini bitirmek için “Kaydet” butonuna basarak Başvuru Formunun çıktısı alınmalıdır.

 

Elektronik başvuruların değerlendirilmesi neticeninde; ön başvuru neticelerine göre sıralamaya giren adaylar 11 08.2017 tarihinde Müessesenin web sayfasında duyurulacak.

TKDK PERSONEL ALIMI BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Sıralamaya giren adaylar başvuruda istenen dokümanları eksiksiz olarak bitirip tüm evrakları elden (bizzat veya bir yakını tarafından) 14.08.2017 tarihinden, 18.08.2017 tarihi saat 17:00’ye kadar Müessese Merkezine teslim edeceklerdir. 18.08.2017 tarihi saat 17:00’den sonra erişen evraklar kabul edilmeyecek. Posta, kargo ve e-posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

İMTİHAN NE ZAMAN YAPILACAK?

TKDK merkez ve taşra birimlerine 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli olmak üzere toplam 200 personel alınmasına yönelik Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme İmtihanı 10 Eylül 2017 Pazar günü yapılacak. Mevzubahis imtihana başta Müessese merkezi olmak üzere Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ardahan, Çankırı, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Karaman, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Silahlı güç, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yozgat Şehir Koordinatörlüklerine ziraat, gıda, su ürünleri, inşaat, elektrik-elektronik, makine, endüstri mühendislikleri, iktisadi ve yönetimsel bilimler, baytar, hukuk fakülteleri ve mütercim tercümanlık bölümleri mezunları müracaat edebilecekler.

TKDK personel alımı TKDK başvuru TKDK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu