Aydın'da cinayet! 14 Yaşındaki çocuk..

Aydın'ın Çine ilçesinde 14 yaşındaki bir çocuğun pompalı tüfekle ateş açması sonucu 1 kişinin öldüğü olayda yaralı...

Aydın'da cinayet! 14 Yaşındaki çocuk..
Aydın'da cinayet! 14 Yaşındaki çocuk.. Seyfullah
Bu içerik 593 kez okundu.

Aydın'ın Çine kazasına bağlı Karakollar Semti'nde 14 yaşında olan bir çocuğun pompalı tüfekle ateş açması neticesi 1 kişinin can verdiği olayda yaralı sayısı 5'ya yükseldi.

İHA'nın haberine göre, jandarma tarafından köyde ve düğün salonunda yapılan aramada 2 çocuğun üzerinde daha silah ele geçirildi. 

Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan çalışma dahilinde düğün salonunda bir kişinin ölümüne ve 5 kişinin de yaralanmasına neden olan 14 yaşında olan M.Ö.'nün yanı sıra E.Y.G. ve E.C.K. isimli çocukların üzerinde de silah ele geçirildiği öğrenildi. Olayda açtığı ateş neticesi ölüme neden olan M.Ö. ile beraber E.Y.G. ve E.C.K. da gözaltına alındı.

OLAY Çine kazasına bağlı Karakollar Semti'ndeki bir düğünde 14 yaşında olan M.Ö.'nün pompalı tüfekle havaya rastgele ateş açması neticesi yüzünden yaralanan 11 yaşında olan Günay Kaygusuz, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmiş, Hüseyin Okuyan (33), Özay Öztürk (38), S.G., E.C. ve M.E. ise yaralanmıştı.Olayla alakalı soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

aydında cinayet aydında kavga aydın haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı