İddialar Mesajlar ile Doğrulandı

Yılmaz Erdoğan'ın abisi ve Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan hakkında çarpıcı iddialar ortaya atan şarkıcı Hatice; reklam için Mustafa Erdoğan'ı kullanıyor yorumlarına daha fazla dayanamadı ve Mustafa Erdoğan'ın kendisine gönderdiği mesajları, sosyal medya üzerinden paylaştı.

İddialar Mesajlar ile Doğrulandı
İddialar Mesajlar ile Doğrulandı Seyfullah
Bu içerik 663 kez okundu.

Yazışmalarda sevgilisi olduğunu söylemesine rağmen Mustafa Erdoğan'ın yemek teklifinden kurtulamadığı açıkça görülen şarkıcı; yazışmaların yaklaşık 6 aydır devam ettiğini de, paylaştığı resimler sayesinde kanıtlamış oldu.

Kurtul Ondan

7 kare yazışma fotoğrafı paylaşan şarkı Hatice; paylaştığı fotoğraflar ile rekor beğeni aldı. Ancak en çok dikkat çeken paylaşım; Mustafa Erdoğan'ın, sevgilinden kurtul mesajı attığı paylaşım oldu. Hatice'nin, sevgilim var yemek ne kadar doğru olur bilmiyorum mesajına; kurtul ondan cevabı veren Mustafa Erdoğan'ın konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor. Yılmaz Erdoğan ve Gülben Ergen cephesinden de konu ile ilgili bir yorum yapılmaması, Mustafa Erdoğan hakkında farklı yorumlar yapılmasına neden oldu. Sanatçıyı tanıyan arkadaşlarının; Mustafa çapkın bir adamdır çok şaşırmadık tepkileri ise, şarkıcının zor durumda kalmasına neden olabilecek gibi gözüküyor.

Hatice Mustafa Erdoğan Mesajlaşmalar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu