Özrü Kabahatinden Büyük

İstanbul Sancaktepe'de 8 yaşındaki çocuğa tecavüz eden Mehmet Bekmez; çevre halkı tarafından linç edilmekten, polis ekipleri sayesinde kurtuldu. İfade için ters kelepçe ile polis merkezine götürülen Bekmez, ifadesi alındıktan sonra, savcı karşısına çıkarıldı.

Özrü Kabahatinden Büyük
Özrü Kabahatinden Büyük Seyfullah
Bu içerik 549 kez okundu.

Savcıya verdiği ifadede; yaşı küçük olduğu için 8 yaşındaki çocuğu hedef olarak seçtiklerini itiraf eden Bekmez'in, kardeşi ile birlikte iki farklı suçtan yargılanması bekleniyor.

Kardeşi ile Birlikte Kaçırmışlar  

Müştekinin yaşı göz önüne alındığında; sanıklar için, iyi halin söz konusu olamayacağı konusunda avukatlar ortak görüş belirtti. Suriyeli olduğu açıklanan 8 yaşındaki müşteki; çocuk şube ekipleri ile alınan ifadesinde, kendisini iki kişinin kaçırdığı bilgisini paylaştı. Detaylı ifade de; müştekiye sadece Mehmet Bekmez'in, cinsel tacizde bulunduğu anlaşıldı. Cinsel tacizden yargılanmayacak olan Halil Bekmez'in; hüviyeti kısıtlama ve planlayarak adam kaçırmaktan yargılanacağı, bilgisine ulaşıldı. İlgili savcı iddianemeyi hazırladıktan sonra; sanıklardan Mehmet Bekmez'in 10 yıldan 15 yılda kadar, Halil Bekmez'in ise 5 yıldan 10 yıla kadar ceza alabileceği öngörülüyor.

mehmet bekmez taciz istanbul sancaktepe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı