ÖSYM LYS tercih sonuçları açıklandı!

Tercihlere konusunda ÖSYM, 2017 LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI neticelerine konusunda izahta bulundu. LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI konusunda aramalar üzerinden Talebe Seçme ve Yerleştirme Merkezi üniversite seçenek neticelerine konusunda saat kaçtan sonra neticelerin yayınlanacağını izah etti.

ÖSYM LYS tercih sonuçları açıklandı!
ÖSYM LYS tercih sonuçları açıklandı! Seyfullah
Bu içerik 559 kez okundu.

Tercihlere konusunda ÖSYM, 2017 LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI neticelerine konusunda izahta bulundu. LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI konusunda aramalar üzerinden Talebe Seçme ve Yerleştirme Merkezi üniversite seçenek neticelerine konusunda saat kaçtan sonra neticelerin yayınlanacağını izah etti. Bugünkü izahtan sonra üniversite kayıt müracaatları, üniversite kayıtlarından sonra ek yerleştirmeler ve KYK burs müracaatları başlayacak. Süreç nasıl gerçekleşecek?

Talebe Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversite seçenek neticelerini bekleyenler için ehemmiyetli bir izahta bulundu. 10 Haziran 2017 tarihinde başlayan imtihan maratonu, 18 Haziran 2017 tarihinde bitti. 26 Temmuz 2017 tarihinde müracaat süreci bitti. İmtihan merkezi seçenek neticelerinin saat 17:00’den sonra izah edeceğini duyurdu.

 

TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

lys sonuçları lys acıklandı lys 2017
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu