Adıyaman Tütünü

Bizler 1980 Yılından beri Adıyaman’da babadan olan mesleği yapmaya devam ediyoruz. Baba mesleği olan çiftçiliği yapmaya da devam ediyoruz. Ve hepinizin bildiği gibi Adıyaman’da çiftçiliğin ana ürünü ise Kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünüdür.

Adıyaman Tütünü
Adıyaman Tütünü Seyfullah
Bu içerik 852 kez okundu.

ADIYAMAN TÜTÜNÜ

Bizler 1980 Yılından beri Adıyaman’da babadan olan mesleği yapmaya devam ediyoruz. Baba mesleği olan çiftçiliği yapmaya da devam ediyoruz. Ve hepinizin bildiği gibi Adıyaman’da çiftçiliğin ana ürünü ise Kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünüdür. Açık tütünde Türkiye geneli Adıyaman denilince akla gelen en önemli özelliği ise Tütünüdür.  Adıyaman tütünü her geçen gün artan sigara zamlarından dolayı içilmeye ve tanınmaya başlandı. Bizlerde Baba mesleği olan tütüncülüğü yıllardan beri yapıyoruz. Ve gelişen İnternet ortamında Tütün hakkında bilgi almak isteyen ve internet üzerinden Adıyaman Tütünü sipariş verenlere hizmet vermek adına sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Tüm Türkiye geneli en küçük kasaba ve köyden başlayarak büyük şehirlere kadar kapıda ödeme sistemi ile sizlere Doğal katkısız organik kıyılmış tütün gönderiyoruz.

Adıyaman ilin en küçük ilçelerinden biri olan ve ismi ile nam yapan Çelikhan Tütünü Türkiye’nin en kaliteli, içimi en güzel tütünlerinin başında gelmektedir. Bölgenin coğrafyası tütün ekimi için oldukça elverişlidir. Adıyaman’da yetişen tütünler diğer tütünlerden daha iri oması sebebi ile  Çelikhan tütünü içimi ve tadı daha güzeldir. Ayrıca Tecrübeli çiftçilerimiz hasadı ve tütün kıyımını en iyi şekilde yaparak en ideal içimli Çelikhan Tütünü üretiyorlar.

Adıyaman tütünü her geçen gün artan sigara zamlarından dolayı içilmeye ve tanınmaya başlandı. Bizlerde Baba mesleği olan tütüncülüğü yıllardan beri yapıyoruz. Ve gelişen İnternet ortamında Tütün hakkında bilgi almak isteyen ve internet üzerinden Adıyaman Tütünü sipariş verenlere hizmet vermek adına sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Tüm Türkiye geneli en küçük kasaba ve köyden başlayarak büyük şehirlere kadar kapıda ödeme sistemi ile sizlere Doğal katkısız organik kıyılmış tütün gönderiyoruz.

Bizim sizlere göndereceğimiz tütünlerde kesinlikle boğaz yakmaz,  bol dumanı vardır. Dışarıdan Adıyaman Tütünü adı altında alınan tütünlerin boğaz yaktığı ve asitli olduğunu birçok kişiden tarafından söylenmektedir. Bizler size verdiğimiz tütün için bunun garantisini veriyoruz. Katkı maddesiz bir tütün boğaz yakmaz. Biz sizlere organik yollarla yetiştirilmiş açık tütün gönderiyoruz.

Hangi tütün çeşidini almalıyım? Yapmanız gereken tek şek içtiğiniz sigara markasını bize söylemek ve içtiğiniz sigara markasına yakın tütün çeşidini sizlere göndeririz. Farklı içimlerde, farklı tatlarda ve kıyımlarda (iri-orta-ince kıyım) tütün çeşitleri vardır. Ayrıca her türlü tütün için Captain Black harmanlı olarak da tütünleri sizlere gönderiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor