Alişan’dan Eda’nın Göğsüne Balon Kamuflajı

Medyatik evliliklere bir yenisi daha katılmak üzere, izdivaç programının vazgeçilmez sunucusu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol, ünlü türkücü Alişan ile evlilik yolundaki ilk adımı atarak nişan merasimini yaptı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen iftar programında bile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alişan ve Esra Erol arasında fikir alışverişine konu olan bu evlilik için geri sayım başladı.

Alişan’dan Eda’nın Göğsüne Balon Kamuflajı
Alişan’dan Eda’nın Göğsüne Balon Kamuflajı Seyfullah
Bu içerik 993 kez okundu.

Sevdiceğim

Nişanlısı Alişan’ı yanağından öperken görüntülendiği fotoğrafını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Eda Erol, kıyafetindeki göğüs dekoltesinde Alişan engeline takıldı. Fotoğrafta göğüs dekoltesini balon resimleri ile kapatan Eda Erol, fotoğrafı “sevdiceğim” etiketi ile paylaştı.

Kafa Karıştıran Röportaj

Geçtiğimiz günlerde bir magazin gazetesine “çok güzel biriyle evlenmek istemezdim, gönlüme göre oldu” diyen Alişan’ın sözleri ardından tüm gözler Eda Erol’a çevrilmişti. Bu bir gaf mı yoksa Alişan’ın Eda’yı çok da güzel bulmayışımı anlam verilemeyen açıklamaya Eda Erol’dan hiçbir yorum gelmezken üstüne gelen balonlu öpücük fotoğrafı herhangi bir sıkıntı olmadığını gösterir nitelikte oldu.

Medyatik Evlilikler

Ünlü isimlerin genellikle dizi veya film setlerinde tanışmaları ile başlayan aşklarının evlilikle sonuçlanması ancak bu evliliklerin çok uzun ömürlü olmamasından dolayı, evlendirme konusunda tecrübeli olan Esra Erol’un aralarını yaptığı Alişan ve kız kardeşi Eda Erol’un evlilikleri ne kadar ömürlü olacak merak konusu.

Eda Erol Alişan Magazin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu