DEAŞ’lı Terörist Adana’da Yakalandı

Adana İncirlik Üssü’nde yer alan Amerikan uçaklarından birini drone aracılığıyla düşünmeyi planlayan Rus terörist Adana polisleri tarafından yakalandı.

DEAŞ’lı Terörist Adana’da Yakalandı
DEAŞ’lı Terörist Adana’da Yakalandı Seyfullah
Bu içerik 643 kez okundu.

Uçak düşürme planlarının yanı sıra Alevi dernekleri de kana bulamayı hedeflediği belirtilen Rus terörist başarılı bir operasyonla ele geçirildi. İncirlik Üssü ve Alevi derneğinde keşif yaptığı tespit edilen terörist ‘Silahlı terör örgütüne üye olmak’ suçu nedeniyle uzun zamandır aranıyordu. Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından ele geçirilen teröristin Tekirdağ Sulh Ceza Hakimliği tarafından da arandığı belirtildi.

Rus Teröristin Türkiye ve Alevi Nefreti

Rus mesajlaşama programı olan Telegram üzerinden DEAŞ üyeleri ile haberleştiği tespit edilen teröristin drone satın almak için diğer üyelerden yaklaşık 3 bin lira istediği belirtildi. Şüpheli davranışları ve yaptığı keşifler nedeniyle dikkatleri üzerine çeken teröristin sorgusunda DEAŞ terör örgütü üyesi olduğunu itiraf etti. Sorgu esnasında Türkiye’yi, Türk siyasileri ve Alevileri kötülediği öğrenilen teröristin Aleviler ve Türkiye’ye kin ve nefret beslediği dikkatleri çekti. Sorgusu tamamlanan Rus terörist adliyeye sevk edildi.

DEAŞ Terörist Adana
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor