Igor Tudor'dan Beklenmedik Görüntüler

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un idmana çıkarken tercih ettiği kıyafetler görenler bu duruma bir anlam veremediler.

Igor Tudor'dan Beklenmedik Görüntüler
Igor Tudor'dan Beklenmedik Görüntüler Seyfullah
Bu içerik 903 kez okundu.

İstanbul'un son zamanlarda sıcaklardan kavrulması ve nem oranının yüksek seviyelerde olması haberlere yansımıştı. Vatandaşların yakındığı bu duruma Igor Tudor hiç aldırış etmedi. Galatasaray ile birlikte hazırlık idmanına çıkan Igor Tudor üzerine giydiği mont ile hava sıcaklıklarına ve bunaltıcı nem oranlarına resmen meydan okudu.

Sıcaklardan Yakınanlar İçin Igor Tudor Montu

Kayserispor ile oynayacakları maçlara hazırlanan sarı kırmızılı takım bugünde tecrübeli direktör Tudor ile idmana çıktı. Hava sıcaklığının 30 dereceleri geçtiği bugünlerde Tudor idmana montu ile çıktı. Sarı kırmızılı takımın oyuncuları idman sırasında sıcak ve nem ile boğuşurken Igor Tudor takımı montunu giyerek çalıştırdı. Lisanslı montu ile şort ve kısa kollu giyen futbolcularını çalıştıran Igor Tudor'un bu hali kameralardan da kaçmadı. Sosyal medya da kısa sürede yayılan bu fotoğraf birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. Birçok yorum yapılan bu fotoğrafı görenler hayrete düşerek pekte bir anlam veremedi.

Igor Tudor İstanbul Antrenman Galatasaray Mont
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu