Kalp Atışı Açık Ara Zirvede!

SHOW TV'de yayınlanan ve Cuma akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışı, 7. bölümüyle yine reyting...

Kalp Atışı Açık Ara Zirvede!
Kalp Atışı Açık Ara Zirvede! Seyfullah
Bu içerik 624 kez okundu.

SHOW TV'nin Cuma akşamlarına damga vuran fenomen dizisi Kalp Atışı, bir gün evvel akşam ekrana gelen 7. bölümüyle yeniden reytinglerde birinciliği kaptırmadı. İzleyenlerden tam not alan Kalp Atışı, hem TV'de hem de sosyal medyada doruktaydı.

DORUĞUN İSİMİ KALP ATIŞI!

Kalp Atışı, dün akşam ekrana gelen yedinci bölümüyle yine izleyenlerden tam not aldı. Dizi, AB’de 6,78 izlenme oranı (rating), 23,61 izlenme hissesi (share), ABC1 20+'da 6,34 izlenme oranı (rating), 22,65 izlenme hissesi (share) ile birinciliği göğüsledi. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla beraber #korkmaaşktan yaftasının doruğa yerleştiği Twitter’da izleyiciler, yafta üzerinden yorumlarını paylaştı. Twitter'ın Türkiye gündeminde 9 saat 20 dakika TT listesinde kaldı. 

ALİ ASAF'TAN EYLÜL'E SÜRPRİZ ARMAĞAN!

Kalp Atışı’nın bir gün önce akşam ekrana gelen yedinci bölümünde;

Ali Asaf ve Eylül kaza geçiren Mehmet’e ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı. Ancak Mehmet’in operasyonuna Sinan’ın karışması Eylül’ü çok öfkelendirdi. Ziyanur, Selim’den Eylül’ün hastaneden gönderilmesini istedi. Tekrar hayatına girmek isteyen babasına rest çeken Eylül, bu vaziyetten çok rahatsız oldu.

Ali Asaf’ın ulusal okçu olan hastası için gerçekleştirdiği uyanık beyin operasyonu, büyük alaka uyandırdı. Eylül’e sürpriz doğum günü partisi hazırlamak isteyen Esma, Ali Asaf’tan yardım istedi. 

Parktaki final sahnesinde; Eylül’ün Ali Asaf’ın elini tutarak “bu sefer kazanmana müsaade edeceğim” dediği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü 18 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de!

kalp atışı kalp atışı 7. bölüm Kalp Atışı yeni bölüm

kalp atışı kalp atışı 7. bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor