Şevkat Yerimda 13. Bölüm'ünde neler yaşanacak ?

Şevkat Yerimdar'ın 13. bölüm fragmanı yayımlandı. Şevkat Yerimdar'ın 13. bölümünde neler yaşanacak? İşte Şevkat...

Şevkat Yerimda 13. Bölüm'ünde neler yaşanacak ?
Şevkat Yerimda 13. Bölüm'ünde neler yaşanacak ? Seyfullah
Bu içerik 1855 kez okundu.

Başrollerini Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'ın paylaştığı Şevkat Yerimdar'ın 13. bölüm fragmanı yayımlandı. Şevkat'in kaza geçirdiği ve hemen peşinden şuurunu kaybederek şehirde atla gezdiği tanıtım büyük alaka çekti. İşte Şevkat Yerimdar 13. bölüm fragmanı ve Şevkat Yerimdar oyuncuları...

ŞEVKAT YERİMDAR 13. BÖLÜM FRAGMANI

Şevkat Yerimdar'ın bir gün evvel akşam yayınlanan 12. bölümünün ardından 13. bölüm fragmanı da yayımlandı. Yayımlanan fragmanda Şevkat, trafik kazası geçiriyor.

 

Kaza geçirdikten sonra kendini kaybeden Şevkat, ata binerek şehirde geziyor ve etraftakilerin reaksiyonuyla karşılaşıyor. Yeni bölümde, atla Esin'in nikahına yetişmeye çalışan Şevkat, yetişebilecek mi?

ŞEVKAT YERİMDAR'IN 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır lakin birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir.

 

Aynı zamanda Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık izaha karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat semtten gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir.

 

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, semtteki mülklerin üstüne konmak için sinsi tasarılarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e izdivaç etme önerisi eder.

 

Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir fakat kırgın ve umutsuzdur

şevkat yerimdar şevkat 13. bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor