Pınar Altuğ Yeniden Evleniyor

Senelerdir fenomen haline gelen yerli dizi "Çocuklar Duymasın" artık pazar günleri hayranları ile buluşuyor. Kanal D ekranlarına izleyicileri yeniden bağlamayı başaran "Çocuklar Duymasın" dizisi yine başrolde Pınar Altuğ'u ağırlıyor.

Pınar Altuğ Yeniden Evleniyor
Pınar Altuğ Yeniden Evleniyor Seyfullah
Bu içerik 827 kez okundu.

Pınar Altuğ ​​​​​​Hayranlarını Şaşırttı

Dizinin güzel oyuncusu Pınar Altuğ bu sefer dizideki rol icabı üzerine beyaz gelinlik giyerek kamera önüne geçti. Hatırlatalım ki, Pınar Altuğ eski oyuncu olan ve birçok dizilerden tanıdığınız bebek yüzlü Yağmur Atacan ile evlidir. Zamanında aralarında büyük yaş farkı olduğundan evliliğin yürümeyeceğini iddaa edenler bu konuda yanıldılar. Pınar Altuğ ce Yağmur Atacan çiftinin Su isimli kızları var.

13 Ağustos tarihinde yayınlanacak "Çocuklar Duymasın" dizisinin yeni bölümünde ünlü çiftin kızı Su Atacan da izleyicilerin karşısına geçecek. Konuk oyuncu olarak dizide yer alan Su, hayvanları koruyan ekibin bir üyesi rolünde olacak.

Dizide Yeni Sayfa Açılıyor

"Çocuklar Duymasın" dizisinin bir bölümü FETÖ'ye işaret nedeni ile tüm dikkati üzerine çekmiş ve bu durum herkesi yakından etkilemişti. Arka detay olarak görünen FETÖ kitabı sebebi ile tüm tepkiler dizi ekibine yönelmişti.

​​​​​"Çocuklar Duymasın" dizisinin yeni bölümünde başrol karakterini canlandıran oyuncu Pınar Altuğ'un beyaz gelinlik giyerek izleyici karşısına çıkması görenleri çok şaşırttı. Beyaz gelinlik senaryoda geçtiği için giyildi. Fakat "Çocuklar Duymasın" dizi ekibinin bilerek ve isteyerek özellikle bir bölüme beyaz gelinlik getirdikleri konuşuluyor. FETÖ sonrası alınan tepki üzerine "Çocuklar Duymasın" dizi ekibinin her şeyi beyaz sayfadan başlamak istediklerinin mesajı verildi diye haberler yayıldı.

"Çocuklar Duymasın" dizi ekibi Pınar Altuğ'a beyaz gelinlik giydirerek dizini daha da canlandırmış oldu. Medyaya beyaz gelinlikli resimleri çıkan Pınar Altuğ'un yeniden evlilik planlaması haberi bile herkesi şaşırttı.

Pınar Altuğ Çocuklar Duymasın dizi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu