Siirt'te Korkunç Olay

Verilen son dakika bilgisine göre Siirt'te askerlik yaptığı açıklanan bir askerin kışla içerisindeki su deposunda cesedinin bulunduğu açıklanmıştır.

Siirt'te Korkunç Olay
Siirt'te Korkunç Olay Seyfullah
Bu içerik 633 kez okundu.

Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından harekete geçirilen bu olayın ardından incelemelerin başlatıldığı ve Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olay hakkında açıklama yapıldığı bildirilmiştir. Verilen bilgilere göre bu korkunç olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, askerin cansız bedeninin otopsi için Diyarbakır'a gönderildiği bildirilmiştir. Henüz net bir açıklamanın olmamasına rağmen inceleme ve soruşturmalarının devam ettiği ve bu olayın Diyarbakır'dan gelecek olan otopsi raporuna göre belirleneceği bildirilmiştir.

Su Deposunda Cansız Beden Bulundu

Siirt'te bulunan Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Kışlasında su tankında bulunan Piyade Erin ölümüne ilişkin açıklamaların henüz bir netliğe konuşmadığını ve askerin neden bu duruma geldiği hakkında detaylı araştırmaların ve incelemelerin yapıldığı bildirilmiştir. Verilen bilgilere göre askerin cesedi üzerinde ölü muayene işlemi yapılarak klasik otopsi işlemi için Diyarbakır adli kurumuna sevk edildiği ve gözlerin kurumdan gelecek olan rapora çevrildiği açıklanmıştır.

Siirt Siirt'te Korkunç Olay Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı