23 Yıllık Aşkın Sonu

Verilen son dakika bilgisine göre, 23 yıldır birlikte yaşayan Candan Erçetin ile Hakan Karahan arasındaki aşk ihaneti yüzünden ilişkilerinin bittiği açıklanmıştır. Yapılan açıklamalara göre ilişkilerini gözden uzak yaşamayı tercih eden çiftler 2 ay önce hiç kimsenin duymayacağı bir şekilde ayrıldıkları bildirilmiştir.

23 Yıllık Aşkın Sonu
23 Yıllık Aşkın Sonu Seyfullah
Bu içerik 1359 kez okundu.

Böylece yapılan açıklamalara göre, Hakan Karahan ayrılık sonrası hiç vakit kaybetmeden Elif Kıramer ile yakınlaştığı ve ikilinin geçtiğimiz hafta da baş başa yemek yediklerinin haberi verilmiştir. Böylece Elif Kıramer tarafından konuyla ilgili hiçbir açıklamanın yapılmadığı ve Hakan'ı arkadaşı olarak gördüğünün haberi verilmiştir. Böylece Hakan ile görüşmelerini sürdüreceğini bildiren Kıramer ikisi hakkında hiçbir yorum yapmak istemediğini açıklamıştır.

Sebep Elif Kıramer

Verilen bilgilere göre evli çiftin ilişkisinin bitmesinin ardında yatan sebebin Elif Kıramer olduğu açıklanmıştır. Böylece Elif Kramer ile yakınlaşan Hakan Karahan, Candan Erçetin ile birlikte yaşanılan 23 yıllık evliliklerini bitirdiklerini açıklamıştır. Konuyla ilgili yapılan açıklamalara göre Kramer, kendi hakkında net bir bilgi vermediğini ve açıklama yapmayacağını açıklamıştır.

23 Yıllık Aşkın Sonu Elif Kıramer Hakan Karahan Candan Erçetin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor