Şevket Çoruh'dan Arka Sokaklar Müjdesi

Türk televizyonlarında yer almış en uzun soluklu dizilerden birisi olan Arka Sokaklar, 12. sezonu için start verdi ve çekimlere başlandı.

Şevket Çoruh'dan Arka Sokaklar Müjdesi
Şevket Çoruh'dan Arka Sokaklar Müjdesi Seyfullah
Bu içerik 739 kez okundu.

Dizinin Mesut Komiseri Şevket Çoruh, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla dizinin sevenlerine yeni sezon çekimlerinin başladığının müjdesini verdi. Çoruh, çekim esnasında çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafta Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu da yer alırken, ekibin yeni sezon çekimlerine başladığı görüldü.

Dizinin Sevenlerinde Büyük Heyecan

Şevket Çoruh, çekimlerden paylaştığı fotoğrafın altına '12.sezon başlar' notunu düştükten sonra dizinin sevenlerinde büyük bir heyecan yarattı. Başarılı oyuncunun yaptığı paylaşım çok kısa bir süre içerisinde 30 bin beğeni aldı.

448. Bölüm İle Ekranlara Merhaba Diyecek

Dizi, 23 Haziran Cuma günü sezon finalini yaparak 11.sezonunu noktalamıştı. Özellikle sezon finalinde yaşananlar dizinin sevenlerinde büyük üzüntü yaratmış ve bunun yanı sıra yeni sezon için de büyük merak uyandırmıştı. 448. bölümü ile ekranlarda yer alacak olan dizinin yeni sezon başlama tarihi resmi olarak açıklanmadı. Ancak çekimlerin başlamasıyla birlikte yeni sezon açılış tarihinin de yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Şevket Çoruh Arka Sokaklar Arka Sokaklar Başlıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı