Volkan Demirel'den İkinci Fedakârlık

Fenerbahçe futbol takımında, uzun süre kaptanlık görevi yürüten başarılı file bekçisi Volkan Demirel; eşinin ikinci hamileliği için, uzun yıllar hizmet ettiği Fenerbahçe kulübünden sezon sonunda ayrılacağını açıklamıştı.

Volkan Demirel'den İkinci Fedakârlık
Volkan Demirel'den İkinci Fedakârlık Seyfullah
Bu içerik 1288 kez okundu.

Milli takım formasına da veda ettiğini açıklayan Demirel; kararını, eşinin isteği doğrultusunda şekillendirdiğini basın mensupları ile paylaşmıştı. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Demirel, artık bazı fedakârlıkları da ailem için yapmam lazım diyerek; Aziz Yıldırım'ın da onayını alarak, sarı lacivertli kulüp ile tüm bağlarını koparmıştı.

Eşimin İstekleri Etkili Oldu

Fenerbahçe kulübü ile yollarını ayıran Demirel, evinde verdiği özel röportajda; eşim ve ben bu süreçte çok yıprandık, artık sadece eşim ve çocuklarım için yaşayacağım açıklamalarında bulundu. Fenerbahçe'de çok güzel zamanlar geçirdiğini dile getiren Demirel; yaş itibarı ile artık bazı problemleri çözümleyemiyorum, itirafında bulundu.

Doğum Hediyesi Son Model Araba  

Baba olmasına 1 aydan daha kısa bir süre kalan Volkan Demirel; eşine doğum günü hediyesi olarak, 1 milyon lira değerinde son model bir araba aldı. Sezon sonunda; Fenerbahçe ile sözleşmesi resmi olarak bitecek Demirel'in araba hediyesi, hayranları tarafından çıta bu kadar yükseltilmez yorumları yapılmasına neden oldu.

Volkan Demirel Volkan Fedakarlık Yaptı Doğum Günü Hediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor