Demet Akalın’ın Zor Günleri

Magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un zor günleri özellikle Demet Akalın için büyük şok etkisi yarattı.

Demet Akalın’ın Zor Günleri
Demet Akalın’ın Zor Günleri Seyfullah
Bu içerik 1178 kez okundu.

Eşi Okan Kurt’a ait icra takibinin başladığı şu günlerde, Beyaz Show da geçtiğimiz günler de Berkay için taktığı altınlar gündem olunca canlı yayına bağlandı. Bağlanması üzerine de konuşmaya başlayan ünlü şarkıcı canlı yayın sırasında sinir krizi geçirdi. Bu olay henüz soğumadan, eşi Okan Kurt ile boşanma kararı aldıkları dedikoduları da yayınlanmaya başladı. Hal böyle olunca da ipler daha fazla gerildi.

Eşi Okan Kurt’tan Açıklama

Dedikoduların hızla yayılması ve arkasının kesilmemesi üzerine, Okan Kurt tüm konuşulanları reddederek, aralarında bulunan bağların yaşanılan sorunlar üzerine daha da fazla bağlanarak güçlü olarak arttığını dile getirdi. Eşlerden birisinin gelen sorunun genel olarak can sıkabileceğinin altını çizen Okan Kurt, durumun geçici olduğunu da belirterek, olayın durulmasına olanak sağlıyor. Ayrıca haciz kararının da durdurulduğu belirterek, içerisinde bulunan varlık durumunu da kibarca belirtti.

Demet Akalın Demet Akalın’ın Zor Günleri Demet Akalın İsyan Etti Okan Kurt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor