Sahte Ece Seçkinle Parti Verdiler!

Yalova'nın Çınarcık tatil beldesinde bulunan bir beach partisinde skandal bir olay yaşandı. Gazeteci Cengiz Semercioğlu geçenlerde paylaştığı yazısında bu konuyu açıklığa kavuşturmuştu.

Sahte Ece Seçkinle Parti Verdiler!
Sahte Ece Seçkinle Parti Verdiler! Seyfullah
Bu içerik 1701 kez okundu.

Sahneye çıkan kişinin Ece Seçkin'le uzaktan yakından alakası olmadığı anlaşıldı. Üstelik inandırıcılığı olsun diye Ece Seçkin'in şarkılarını playback yaparak kadına söylettiler. Üstelik partiye gelen birçok kişi fazlasıyla inanmış olacak ki, onunla fotoğraf çektirip kendi sosyal medya hesaplarında bile büyük bir hevesle paylaştılar

Ece Seçkin Sert Tepki Gösterdi

Partinin düzenlendiği sırada aslında Ece Seçkin'in Yunanistan'da tatilde olduğu anlaşıldı. İnstagramdan paylaştığı son fotoğrafta, tatilde olduğunun kanıtı niteliğindeydi. Tüm bunlar yaşanırken Ece Seçkin, tatilini yapmakla meşguldü. Tüm bu olanlardan haberdar olunca, resmen çılgına döndü ve partinin organizatörünün instagram sayfasına şu yorumu bıraktı: ''Ece Seçkin de oradaymış. Diva diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız'' diyerek tepkisini gösterdi.

Sahte DJ'lerle İnsanlar Kandırılıyor

Gazeteci ve yazar Cengiz Semercioğlu yazısına şu şekilde devam etti: '' Birçok ünlü tatil beldesinde DJ olarak kendini tanıtıp aslında insanlara playback müzik dinleterek para kazanan insan sayısı çok fazla. Son olayda görüldüğü gibi, sahte şarkıcı bile çıkartabiliyorlar. Geldiğimiz son nokta bu!'' şeklinde ifade etti.

Sahte Ece Seçkin Yalova Ece Seçkin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı