Selfie İçin Geri Sayım Başladı

Senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği Selfie filminde, sona gelindiğini açıklayan Hülya Avşar, beyaz perde için gün sayıyor. Kısa süre önce Selfie'nin çekimlerinin tamamlandığı bilgisini paylaşan Avşar'a; hayranlarından ve sinema tutkunlarından, montaj konusunda bazı eleştiriler geldi.

Selfie İçin Geri Sayım Başladı
Selfie İçin Geri Sayım Başladı Seyfullah
Bu içerik 838 kez okundu.

Filmin montaj aşamasının bu kadar kısa sürmesi; filmin amatör olarak değerlendirilmesine sebep olurken, Avşar'ın son röportajı eleştirilerin yersiz olduğunu gözler önüne serdi.

1 Hafta Kendi Evimde Ağırladım  

Montaj konusundaki eleştirilere tepkisiz kalamayan Avşar; film hakkında çıkan ve gerçeği yansıtmayan haberler için, ilk ağızdan açıklama yapma gereği duydum savunması yaptı. Sanılanın aksine montaj konusunda; tahmin edilenden daha çok mesai harcadıklarını belirten Avşar, tüm montaj ekibini evimde bir hafta misafir ettim açıklamasında bulundu. Bir hafta boyunca gece gündüz çalışan montaj ekibi, tüm profesyonellikleri ile Selfie'nin montajını bitirdi ve bu süre zarfında kendi aileleri ile bile sadece telefonla görüştüler bilgilendirmesinde bulunan Avşar; Selfie gösterime girmeden bu tarz yorumlar yapılmasını, karalama kampanyası olarak değerlendirdi.

Selfie Selfie Filmi Hülya Avşar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı