Kıvanç Tatlıtuğ Katie Holmes'i Tanımadı

Verilen son dakika haberine göre, aynı filme oynamaları için K. Holmes'e teklif gelmesinin ardından Holmes, Kıvanç Tatlıtuğ'u tanımadığını açıklamıştır. Bu haber üzerine yakışıklı oyuncundan kısa sürede cevap geldiği bildirilmiştir.

Kıvanç Tatlıtuğ Katie Holmes'i Tanımadı
Kıvanç Tatlıtuğ Katie Holmes'i Tanımadı Seyfullah
Bu içerik 782 kez okundu.

Tatlıtuğ vermiş olduğu cevabında, sert eleştirilerle Holmes için "o kim" demişti. Geçtiğimiz günlerde Akmerkez'de görüntülenen yakışıklı oyuncu, söylemiş olduğu bu sert eleştiri karşısında Holmes'i tanımadığını açıklamıştır. Alınan bilglere göre, Kıvanç Tatlıtuğ'un ABD yapımı bir filmde rol alacağının haberi verilmiştir. Bu nedenle film için kendisine partner olarak Katie Holmes'i uygun görülmesinin ardından Katie Holmes. "Kıvanç Tatlıtuğ'u tanımıyorum" diyerek gelen teklifi reddettiğinin haberi verilmiştir.

Aynı Şok Tatlıtuğ'dan

Alınan bilgilere göre, Akmerkez'de alışverişe çıkan ünlü oyuncu Tatlıtuğ'un habercilerin sorularından kaçtığı görülmüştür. Habercilerin Holmes'in film teklifini reddettiği sorusunun sormaları üzerine Tatlıtuğ'un, "Kim" diyerek tanımamazlıktan geldiği öğrenilmiştir. Böylece her iki oyuncununda birbirlerini tanımadıkları, böylece film tekliflerinin reddedildiğinin haberi verilmiştir. Böylece " bunlar gereksiz şeyler, acelem var, konuşmak istemiyorum" diyen oyuncunun alışverişten ayrıldığı bildirilmiştir.

Kıvanç Tatlıtuğ Katie Holmes Katie Holmes'i Tanımadı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı