Kayıp Olan Brezilyalı Çiftçi Timsahın Midesinden Çıktı

Brezilya'da meydana gelen olayda kendisinden haber alınamayan çiftçinin vücut parçaları timsahın midesinden çıktı. Yaşanan olay birçok kişiyi şaşkına uğrattı.

Kayıp Olan Brezilyalı Çiftçi Timsahın Midesinden Çıktı
Kayıp Olan Brezilyalı Çiftçi Timsahın Midesinden Çıktı Seyfullah
Bu içerik 674 kez okundu.

28 Temmuz'da Brezilya' da Tocantins'te bulunan Javae Nehri yakınlarında kaybolan 47 yaşındaki Adilson de Oliviera, yaşadığı talihsiz olay sonrasında kendisini öldüren timsahın midesinde bulundu. Kaybolan şahsın en son timsah avlarken görülmesi, onu arayan köylüler arasında timsaha karşı zamanla şüphe oluşmasını sağladı.

Köylüler Şüphelendikleri Timsahı Takibe Alarak Olayı Çözdü

Kaybolma olayı sonrasında timsahtan şüphelenen köylüler, kaybolma durumuyla alakalı olduğunu düşündükleri timsahı avlayarak öldürdüler. Öldürülen timsahın midesini araştıran köylüler, şüphelerinin doğru olduğuna kanaat getirdi. Timsahın midesinden kaybolan şahsın vücut parçaları ve kemikleri çıktı. Köylüler yaşadıkları olay ile alakalı yetkililere haber verdi. Vücut parçalarını bulunmasından sonra, geçen salı yetkililer tarafından alınan örnekler Palmas Adli Tıp Kurumuna gönderilerek kimlik belirlemesi için testler yapılmaya başlandı. Yapılan testler sonrasında bulunan vücut parçalarının Adilson de Oliviera' ya ait olduğu belirlendi.

Timsah Kayıp Olan Brezilyalı Çiftçi Brezilyalı Çiftçi Timsahın Midesinde Brezilya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor