Dünya Güzellerim Hakkında Şok İddia: Yoksa Çekimler İstanbul’da mı Yapıldı?

Yılın en çok ses getiren programlarından Dünya Güzellerim, ilginç konsepti ve programda yer alan kişileriyle oldukça dikkat çekmişti. Hindistan ve Nepal’de çekilen programın otelde geçen sahnelerinin İstanbul’da çekildiği iddiası magazin basınında geniş yankı uyandırdı.

Dünya Güzellerim Hakkında Şok İddia: Yoksa Çekimler İstanbul’da mı Yapıldı?
Dünya Güzellerim Hakkında Şok İddia: Yoksa Çekimler İstanbul’da mı Yapıldı? Seyfullah
Bu içerik 8275 kez okundu.

Banu Alkan, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman gibi eğlenceli yüzlere sahip program her çarşamba Show Tv’de yayınlanıyor ve herkesin ilgisini çekiyordu. Atılan bu iddia ise oldukça ses getirdi.

Çekimler Nerede Yapılıyor?

Programın otel sahnelerinin aslında Nepal ya da Hindistan’da değil, Türkiye’de çekildiği iddialar arasında. Otel sahnelerinin İstanbul Zincirlikuyu’da çekildiği iddia ediliyor.

Logo Şüphe Uyandırdı

Ekşi Sözlük’te bir yazar da bu iddiayı dile getirdi. Bundan sonra da iddiayı kanıtlayan bazı görüntülerin ortaya çıkması “Acaba gerçekten çekimlerin bir kısmı İstanbul’da mı yapılıyor?” şüphelerini güçlendirdi. Buna kanıt olarak Safiye Soyman’ın otelin mutfağında menemen yaptığı sahnede arkasında gözüken logonun aslında İstanbul’daki bir otele ait olduğu anlaşıldı.

Yalnızca otelin logosunun gözükmesi tek kanıt değil. Safiye Soyman’ın eşi Faik Öztürk ile kaldığı otel odasının programda gözükenle aynı tasarımda olması da dikkatlerden kaçmadı.

Dünya Güzellerim Çekimler İstanbul’da mı Yapıldı? TV Show TV
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu