Sibel Kekilli Patladı

Duvara Karşı filmiyle adından söz ettiren ve oyunculuğu ile beğeni kazanan Sibel Kekilli; yetişkinlere yönelik film sektöründe rol adlığı filmlerden ötürü, eleştirilmeye devam ediyor.

Sibel Kekilli Patladı
Sibel Kekilli Patladı Seyfullah
Bu içerik 29160 kez okundu.

Geçmişinden kurtulamayan sanatçı; Duvara Karşı filminden sonra birçok önemli ödüle layık görülmüş, ancak zamanında yer aldığı filmlerden ötürü hakarete varan eleştirilere maruz kalmıştı. Bu eleştiriler için; ilk kez bir mesaj yayımlayan Kekilli, Türk halkını nefret ve haset dolu olmakla suçladı.

Türk Halkına Özel Instagram Paylaşımı

Game of Thrones dizisi ile kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Kekilli; Instagram hesabından, kendisi hakkında yapılan yorumları sert bir dille eleştirdi. Mesajına, ilk ve son kez bu tarz bir paylaşım yapıyorum sözleriyle başlayan Kekilli; kendisini destekleyen hayranlarına, teşekkürlerini iletti. Türk halkının kendisine gönderdiği mesajları daha fazla tolere edemeyeceğini belirten oyuncu; bu tarz mesajları göndermeden önce, Müslümanlığın arkasına sığınmayın çağrısı yaptı. Mesajını; kadınlara saygı duymuyorsanız defolup gidin sözleriyle bitiren Kekilli için, takipçilerinin yorumları ise en az sanatçının yorumları kadar sert oldu.

Sibel Kekilli Patladı Sibel Kekilli eleştirilmeye devam ediyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Yangınına Neden Olan Çocuğa 37 Milyon Dolar Para Cezası Kesildi
Orman Yangınına Neden Olan Çocuğa 37 Milyon Dolar Para Cezası Kesildi
Beşiktaş'ın Savunmacısı Tosic Çin'in Yolunu Tuttu
Beşiktaş'ın Savunmacısı Tosic Çin'in Yolunu Tuttu