Sibel Kekilli Patladı

Duvara Karşı filmiyle adından söz ettiren ve oyunculuğu ile beğeni kazanan Sibel Kekilli; yetişkinlere yönelik film sektöründe rol adlığı filmlerden ötürü, eleştirilmeye devam ediyor.

Sibel Kekilli Patladı
Sibel Kekilli Patladı Seyfullah
Bu içerik 29292 kez okundu.

Geçmişinden kurtulamayan sanatçı; Duvara Karşı filminden sonra birçok önemli ödüle layık görülmüş, ancak zamanında yer aldığı filmlerden ötürü hakarete varan eleştirilere maruz kalmıştı. Bu eleştiriler için; ilk kez bir mesaj yayımlayan Kekilli, Türk halkını nefret ve haset dolu olmakla suçladı.

Türk Halkına Özel Instagram Paylaşımı

Game of Thrones dizisi ile kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Kekilli; Instagram hesabından, kendisi hakkında yapılan yorumları sert bir dille eleştirdi. Mesajına, ilk ve son kez bu tarz bir paylaşım yapıyorum sözleriyle başlayan Kekilli; kendisini destekleyen hayranlarına, teşekkürlerini iletti. Türk halkının kendisine gönderdiği mesajları daha fazla tolere edemeyeceğini belirten oyuncu; bu tarz mesajları göndermeden önce, Müslümanlığın arkasına sığınmayın çağrısı yaptı. Mesajını; kadınlara saygı duymuyorsanız defolup gidin sözleriyle bitiren Kekilli için, takipçilerinin yorumları ise en az sanatçının yorumları kadar sert oldu.

Sibel Kekilli Patladı Sibel Kekilli eleştirilmeye devam ediyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı