Tacize Af Geldi

Geçtiğimiz hafta iki bayanın yolda Alsancak gibi işlek bir yerde elle yaşadığı taciz haberlere konu olmuştu. Esas haber polise tacizcileri için şikayatte bulunan kadınların birde polislerin darbını yaşamıştı. Bu konu ile ilgili emniyet müdürü acil bir araştırma başlattı ilgili polislerin tespiti yapıldı ve soruşturma açıldı.

Tacize Af Geldi
Tacize Af Geldi Seyfullah
Bu içerik 722 kez okundu.

Tüm Kameralar Araştırıldı

Durum iyice haberler çıkınca ekipler ayrıntılı bir çalışma başlattı. Motorla geçerken elle taciz eden motorluları bulmak için polis çevredeki tüm kameralara baktı. 240 saatlik kamera görüntülerinden plaka tespiti yapıldı. Daha sonra Altındağ’da oturduğu anlaşılan motor sahibi ve arkasındaki kişi bulundu ve polisler evlerine giderek iki kişiyi gözaltına aldı.

Beklenmedik Karar

Olayın iyice büyümesi işin içine polis darbının da eklenmesi ile uzun süreli araştırma ile iki zanlı yakalandı ve ahlak polisleri tarafından savcılığa teslim edildi. Savcılık taciz suçuyla alınan iki kişinin tutuksuz yargılanmasına karar verdi ve serbest bıraktı. Tacize uğrayan iki kadın hem tacizde bulunan iki kişiden şikayetçi oldu hep şikayet ettikleri için darp edildikleri polislerden de şikayetçi oldular.

 

 

Tacize Af Geldi Taciz İzmir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu