Cumhurbaşkanı Denizli'de

Yapılan açıklamalara göre, Denizli'de Ak Parti Danışma Meclisi toplantısında konuşan sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin yol ayrımında olduğunu söylemiştir. Bu sözleri dile getiren Recep Tayyip Erdoğan'ın bir tarafta tek parti olarak CHP'nin olma tehlikesi, diğer tarafta ise Türkiye'yi inşa etme fırsatının var olduğunu söylemiştir.

Cumhurbaşkanı Denizli'de
Cumhurbaşkanı Denizli'de Seyfullah
Bu içerik 722 kez okundu.

Böylece yapılan açıklamalara göre, geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız saldırıların, verdiğimiz mücadelelerin geleceğimize damgasını vuracağı bildirilmiştir.

Türkiye Yol Ayrımında

Verilen bilgilere göre, Türkiye'nin geçirmiş olduğu bu zorlu süreçlerin gelecekte bir ışık saçacağı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanının açıklamasına göre, Türkiye'nin bir yol ayrımında olduğu ve bir tarafında yeniden tek parti CHP döneminin zayıf ülke olma tehlikesine sahip olduğunu bir taraftan da AK Parti ile süren güçlü bir Türkiye'yi inşa etme fırsatının var olduğunu bildirmiştir. Böylece yapmış olduğu açıklamasında, yaşanan ve yaşatılan tüm bu sorunlara karşı herkese gereken dersi vereceğini bildirmiştir. Böylece güçlü bir Türkiye olma yolunda ilerlemelerin olduğunu bildiren Cumhurbaşkanı, her türlü mücadeleye karşı verilen bu savaş sonrasında geleceğimize dair ışıkların ortaya saçtığı açıklanmıştır.

Cumhurbaşkanı Denizli Recep Tayyip Erdoğan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor