Prens Nusret'i İstedi

Birkaç gündür milyoner Arap prensin tatili Bodrum’u birbirine kattı. Bir otelin yarısını kapatan çalışanların büyük bir kısmını kendine, hizmetine tahsis eden Prens harcamaları ile de dikkat çekiyor.

Prens Nusret'i İstedi
Prens Nusret'i İstedi Seyfullah
Bu içerik 1181 kez okundu.

Lüks yaşamı ile her zaman dikkatleri çeken prensin ismi Telal Bin Abdülaziz el Suud. Otel için ne kadar ödediği bilinmeyen prensin otele ait sahilin yarısını kapattığı biliniyor. Oteldeki birçok oda da prens ve ekibi için kapatıldı. 4 gündür bodrumda tatil yapan prens yürüyüş yapıp denize girdi. Son günde lüks teknesine güneşin keyfini çıkardı. Dünyanın sayılı zenginleri arasında olan Arap prensi kalabalık bir koruma ekibi sürekli korudu hiç yalnız bırakmadı. Bu arada prensin ödediği hesaplarda dikkatleri çekti. Bir lokantada yemek için 40 bin lira ödedi.

Nusret Dedi

Prens en son olarak restoranı ve tuzlama hareketi ile ünlü kasap Nusret’i istedi dünyaca ünlü et kasabı Nusret prensin uçağı ile İstanbul’dan bodruma geldi. Bunun için Nusret Restorana 20 bin lira gibi rakam ödendiği biliniyor. Ünlü kasabın prense ne pişirdiği açıklanmadı.

Prens Nusret İstedi Bodrum Nusret Telal Bin Abdülaziz el Suud
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu