Hesaba itiraz ettiği için öldürüldü! Firariler her yerde aranıyor.

Antalya'da yemek yediği restoranda hesaba itiraz ettiği için çalışanlarca darbedildiği öne sürülen ve hayatını kaybeden...

Hesaba itiraz ettiği için öldürüldü! Firariler her yerde aranıyor.
Hesaba itiraz ettiği için öldürüldü! Firariler her yerde aranıyor. Seyfullah
Bu içerik 907 kez okundu.

Antalya'da, yemek yediği lokantada hesaba karşı çıktığı için iş yerinin çalışanları tarafından darbedildiği ileri sürülen ve yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden taksici, meslektaşlarının da katıldığı merasimle toprağa verildi.

İddiaya göre, 18 Ağustos'ta Serik kazası Belek Beach Park tesislerinde bulunan bir lokantada eşi ve 2 arkadaşı ile yemek yiyen taksi sürücüsü Yahya Zağlı (28), 700 liralık hesaba itiraz edince lokanta çalışanları ile tartıştı.

Tartışmanın dövüşe dönüşmesi üzerine lokanta çalışanları tarafından darbedilen Zağlı, başına ve vücuduna aldığı darbeler neticesi yaralanarak Serik'te bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Başında ve kaburgalarında kırıklar oluştuğu belirleyen Zağlı, tüm müdahalelere karşın bir gün önce akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Yaşamını yitiren taksi sürücüsü Yahya Zağlı

LOKANTA SAHİBİ GÖZALTINDA, FİRARİ 4 KİŞİ ARANIYOR

Olayla alakalı işletme sahibi gözaltına alınırken, polis, olaya karıştığı belirleyen ve firari vaziyette bulunan 4 kişiyi yakalamak üzere çalışma başlattı.

Otopsi işlemleri için Antalya Adli Tıp Müessesenine gönderilen Zağlı'nın cenazesi, bugün öğle namazından sonra 300 civarında taksici esnafının katılımıyla Cumalı Semt Kabirliği'na defnedildi.

Konuyla alakalı gazetecilere izah yapan Kadriye Taksi Kooperatifi Başkanı Abdullah Kocabıyık, Yahya Zağlı'nın uzun müddettir kooperatife bağlı olarak çalıştığını söyledi. Kocabıyık, "Bir hesap mevzusu yüzünden bir mekanda çıkan olayda kendisine saldırmışlar. Ağır yaralanan arkadaşımız bir gün önce hastanede hayatını kaybetti." diye konuştu.

Mevzubahis dövüşün bir bölümüne tanık olan Zağlı'nın taksici arkadaşı Veli Demir ise şu iddiaları ifade etti:

"Hesap mevzusu yüzünden garsona 'Sen git patronun gelsin, biz ona ödeme yaparız.' demiş. Garson 'hesap budur, şimdi müzik çalıyor, çağıramam.' demiş. Daha sonra iş yeri sahibi yanında madde bağımlısı kişilerle beraber gelmiş. Sonra tartaklama olmuş, benim geldiğimde mekandan atmışlardı, dışarıda gördüm. Ben kendiyle konuşurken 'Tuvalete gitmem gerekli.' dedi ve gitti. Orada ağız münakaşası yapıyorlardı. Ben arkadaşımı almaya gittiğimde beni de olaya karışacak sandılar ve bir anda saldırmaya başladılar. 15-20 kişiydiler. Arkadaşın kafasına sandalye ile vurdular, ne buldularsa fırlattılar. Ben 'Vurmayın.' dememe rağmen adamların gözü dönmüştü. Ben de kulağımdan ve omzumdan yaralandım. Arkadaşı 5-10 metre sürüklemişlerdi. Kafasının çeşitli yerlerinde darbeler vardı."

antalya

antalya haberleri haber taksici
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı