Dizel Araç Sahiplerine Müjde

Yakıt açısından tasarruflu olan dizel araç sahiplerine sevindirici haber geldi. Gece yarısından sonra uygulamasına başlanacak olan 7 kuruşluk indirim motorin fiyatını geri çekerken benzin fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmadı.

Dizel Araç Sahiplerine Müjde
Dizel Araç Sahiplerine Müjde Seyfullah
Bu içerik 2675 kez okundu.

Özellikle uzun yol yapanların tercihi olan dizel araçlar benzinli araçlara göre daha çok tercih ediliyor. Kat edilen mesafenin uzunluğuna göre harcanan yakıtın ekonomik olmasını göz önünde bulundurarak tercih yapan araç sahipleri yakıt fiyatlarından dolayı motorin ile çalışan dizel araçları tercih ediyor. Kat edilen yol mesafesi hesaplandığında benzinli bir araca göre oldukça ekonomik olan dizel araçlar şehir içinde de rahatlıkla kullanılıyor.

Motorine İndirim Geldi

Uzun yol yapan araç sahiplerinin tasarruflu olmak adına tercih ettikleri dizel araçlar yakıt fiyatına gelen indirim ile yüzlerini güldürdü. 7 kuruş indirim uygulaması yapılacağını açıklayan Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, rafineri fiyatının değişmesinden dolayı motorine 7 kuruş indirim yansıyacağını bildirdi. Gece yarısından sonra uygulanmaya başlayacak olan 7 kuruş indirim ile litre fiyatı 4,49 TL olacak olan motorine önceki fiyatına göre gerilemiş olacak.

Dizel Araç Sahiplerin Müjde Dizel Araç Dizel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor