Eser Yenenler Boşanmalarına Neden Oldu

24 Ağustos 2015 Tarihinde evlenen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılıklarını resmen açıkladı. Son günlerde sürekli olarak ayrılık haberleri ile gündeme gelen çiftin “beraber” pozları durumu kurtarmaya yetmedi. Arafta devam eden evlilik için net bir açıklama yapan Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından paylaştığı bildiri ile net olarak ayrıldıklarını duyurdu.

Eser Yenenler Boşanmalarına Neden Oldu
Eser Yenenler Boşanmalarına Neden Oldu Seyfullah
Bu içerik 705 kez okundu.

Ayrılıkların Baş Kahramanı

Son günlerde her ayrılık haberlerinde adı geçen Eser Yenenler bu ayrılıkta da başkahraman oldu. En son olarak Murat Boz – Aslı Enver çiftinin ayrılıklarında adı gündeme gelen Eser Yenenler Murat Dalkıçıl – Merve Boluğur çiftinin ayrılıklarına da damgasını vurdu. Çeşme’de kavga ettikleri söylenen çiftin kavga ardından Murat Dalkılıç’ın Eser Yenenler’in evine gittiği ve Eser Yenenler’in ilerleyen saatlerde evine başka kız arkadaşlarını davet ettiği duyuldu. Bunu öğrenen Merve Boluğur’un çileden çıktığı ve kesin bir şekilde boşanma kararı aldığı söylendi.

Hiç Üzülmüyor musunuz?

Bu haberler ve dedikodular ardından bir açıklama yapan Murat Dalkılıç, ayrılık kararlarına üçüncü bir kişinin adının karışmasına anlam veremediğini, üstelik bu işim Eser Yenenler olmasını çok tuhaf bulduğunu açıklarken bunların tamamen yalan haber olduğunu açıkladı. Ayrıca eşinin iade etmek istediği 150 bin TL tutarındaki tek taş yüzüğü geri almadığı konuşulan Murat Dalkılıç yaşanan güzel günler anısına saklamasını istemiş.

Eser Yenenler Murat Dalkılıç Merve Boluğur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı