FETÖ Soruşturmasına Devam

2016 Temmuz ayında gerçekleşen FETÖ darbe girişimi sonrasında birbirinden farklı alanlarda milyonlarca kişi araştırılan değerler sonucunda görevinden alındı.

FETÖ Soruşturmasına Devam
FETÖ Soruşturmasına Devam Seyfullah
Bu içerik 803 kez okundu.

Üzerinden tam bir yılı aşkın süre geçmesine rağmen çeşitli alanlarda hala soruşturma ve arındırma işlemleri tam hızla devamlılık sağlıyor. Listeye eklenen isimler ise, günden güne dikkat çekici ve bir o kadar da şaşırtıcı olmaya devamlılık gösteriyor. En son gelen bilgiler de Futbol dünyasına ait önemli isim de bulunduğu kayıt altına alınan bilgiler içerisinde yer alıyor.

Yeni İsim Futbol Dünyasından

FETÖ soruşturma işlemlerinde son gündeme gelen isim ise, Futbol dünyasında geçmiş yıllarda görevlendirilmiş milli kaleci unvanına sahip, Ömer Çatkıç olduğu bildiriliyor. Yapılan son incelemeler de Çatkıç tarafına yapılan bilgilendirmeler sonucunda, kişinin Bylock kullanıcısı olduğu ortaya çıkan ilk detaylar içerisinde yer alıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yapılan bildirimler sonucunda, Ömer Çatkıç gözaltına alınarak, müdürlüğe getirildi. Görev aldığı son nokta ise, Antalya spor olarak kayda geçiyor. Ek olarak da farklı zaman dilimlerin de futbol yorumculuğu da yaptığı görevler içerisinde yer alıyor.

FETÖ Soruşturmasına Devam FETÖ Ömer Çatkıç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu