Ekranların Sevilen Çocuk Oyuncusu Beren Gökyıldız'ın Yeni Adresi Belli Oldu!

Kocamın Ailesi ve Anne gibi dizilerle ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ve herkes tarafından sevilen çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosunda yer alacak.

Ekranların Sevilen Çocuk Oyuncusu Beren Gökyıldız'ın Yeni Adresi Belli Oldu!
Ekranların Sevilen Çocuk Oyuncusu Beren Gökyıldız'ın Yeni Adresi Belli Oldu! Seyfullah
Bu içerik 861 kez okundu.

Çekimlerine başlanan dizinin Beren Gökyıldız'ın içerisinde bulunduğu ilk karesi basına verildi. Dizinin izleyicileri tarafından merakla beklenen yeni sezonun Beren Gökyıldız ile birlikte yoluna devam edecek olması da izleyicilerin bu durumu olumlu karşılamasına sebep oldu.

"Melek" Karakteri Herkesi Ekrana Kilitlemişti

Son projesi olan "Anne" dizisinde gösterdiği üstün performansı sayesinde gönüllerde taht kuran Beren Gökyıldız, bu projeyle birlikte birçok insanın kalbine dokunmuştu. Annesinin sevgilisi tarafından darp edilerek öğretmeniyle birlikte kaçan ve dizinin bu noktada başladığı yapım içerisinde oldukça duygusal sahneleri canlandıran Beren Gökyıldız dizilerin aranan çocuk oyuncusu haline geldi. Şimdi ise Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca ile birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için ekran karşısına tekrar çıkmaya hazırlanan yıldız çocuk oyuncu yine insanları ekrana kilitleyecek.

Beren Gökyıldız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beren Gökyıldız'ın Yeni Adresi Belli Oldu!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu