Başkan Dursun Özbek: Selçuk Bizim Kaptanımız

Galatasaray Başkanı Özbek, takımın akşam idmanını seyretmek için Metin Oktay Tesisleri’ne gitti.

Başkan Dursun Özbek: Selçuk Bizim Kaptanımız
Başkan Dursun Özbek: Selçuk Bizim Kaptanımız Seyfullah
Bu içerik 730 kez okundu.

Galatasaray Başkanı Özbek, takımın akşam idmanını seyretmek için Metin Oktay Tesisleri’ne gitti. Aynı zamanda basın açıklamasında bulunan Başka Özbek, transferler hakkında gelen sorulara yanıt vermemeyi tercih etti. Ayrıca Dursun Özbek, takım hakkında eksiklerin teknik ekip ile birlikte farkında olduklarını ve devam eden transfer süresince bu eksikleri azaltmaya yönelik çalışmalar yapacaklarını da belirti.

Selçuk İnan’ın Son Durumu

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek oyuncu Selçuk İnan’ın son durumu hakkında açıklamada bulundu. Özbek, “ Selçuk bizim kaptanımız, bize henüz herhangi bir teklif gelmedi” şeklinde konuştu. Galatasaray’ın kontratlı oyuncumu olan Selçuk İnan için spekülasyona neden olabilecek açıklamalardan bulunmak istemedi. Galatasaray taraftarının artık takımda istemediği Selçuk İnan için Başka Dursun Özbek oyuncunun takıma emeğinin çok olduğunu da belirtti.

Selçuk İnan Trabzonspor’a Mı Gidiyor?

Selçuk İnan’ın eski takımı olan Trabzonspor’dan istendiği haberleri çıkmıştı. Selçuk İnan’ın eski takım arkadaşı Burak Yılmaz’ın da Çin’den Trabzon’a gelmesinden sonra Selçuk İnan için de transfer ihtimalini yükseltmişti. Başkan Dursun Özbek’in açıklamalarıyla Trabzonspor’a transfer hakkında ki soru işaretlerini ortadan kaldırmış oldu.

Başkan Dursun Özbek Selçuk İnan Selçuk Bizim Kaptanımız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
Devler Ligi'nde Yer Alan Takımlar Daha Da Fazla Kazanacak
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı
13 Kişinin Katilinin Cinayetleri Tek Başına İşlemediği Ortaya Çıktı