Diriliş Ertuğrul yeni sezon basladi mi?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu bekleniyor. İzleyiciler de "Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?" sorusunu soruyor....

Diriliş Ertuğrul yeni sezon basladi mi?
Diriliş Ertuğrul yeni sezon basladi mi? Seyfullah
Bu içerik 1179 kez okundu.

Osmanlı Beyliği'nin kurucusu Osman Bey'in babası olan Ertuğrul Bey'in hayat hikayesini konu edinen Diriliş Ertuğrul, malum 91. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dizinin takipçileri merakla yeni sezonun ne vakit başlayacağını merak ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? İşte ayrıntılar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

91. bölümüyle sezon finali yapan Diriliş Ertuğrul dizisi için izleyiciler merakla  yeni sezonun ne zaman başlayacağını araştırıyor. Konuyla alakalı resmi bir izah yapılmasa da, tahminlere göre Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu Ekim ayında başlayacak.

92. bölümüyle yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde, Ertuğrul Bey ağır bir şekilde yaralanmıştı. İzleyiciler bir yandan da Ertuğrul Bey'in can verip can vermeyeceğini ve dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyor.

 

Engin Altan Düzyatan, ile ilgili diziden ayrılacağına konusunda çıkan iddialara yönelik izah yaptı. Düzyatan, "Bu haberlerin bizimle ilgisi yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Fakat bir evvelki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor ara ara" ifadelerini kullandı.

 DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Büyük bir silahlı güçle beraber Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için silahlı gücüyle Ertuğrul’a yardımcı olacak mıdır?

 

Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan yararlanarak imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir.

 

Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul yeni sezon Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm

dirilis ertuğrul dizi haberleri haber oku engin altandüzyatan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor