Bayram Yoğunluğu Başladı! Trafikte son durum ne ?

Atatürk Havalimanı tarihinin rekorunu kırıyor!

Bayram Yoğunluğu Başladı! Trafikte son durum ne ?
Bayram Yoğunluğu Başladı! Trafikte son durum ne ? Seyfullah
Bu içerik 537 kez okundu.

Hem yaz tatili hem de 10 günlük kurban bayramı tatili Atatürk Havalimanında aşırı yoğunluğa sebep oldu. En çok talebin olduğu Türk Hava Yolları 196 ek sefer koyarken, özel havayolu şirketleri de artan yolcu talebinden memnun.Tarihinin en yoğun günlerinden birini yaşayan Atatürk Havalimanı'nda pasaport ve check in bankolarında uzun kuyruklar yaşandı.

Atatürk Havalimanı Pasaport Büro yetkilileri tüm pasaport bankolarını açık tutarak yolcuların mağdur olmaması ve uçaklarını kaçırmaması için yoğun çaba harcadı. Tüm önlemlere rağmen artan yolcu nedeniyle pasaport bankoları ve çekin adalarında uzun kuyruklar oluşurken, alınan önlemlerle yolcuların uçağını kaçırması önlendi.

Bayram için şehir içinde yoğunluk beklenirken bu defa beklenen olmadı. Bayram haberlerinde bilindiği üzere köprü trafikleri büyük önem taşıdır ancak bu defa aşırı yoğunluk gözlenmedi.
İnsanlar şehirlerden uzaklaşırken saat ve gün farklı seçildiği için trafik yoğunluğu ortadan kalktı.

 

İlerleyen saatlerde yoğunluğun başlaması beklenirken sürücülerin trafik kurallarına uymaları ve mümkün oldukça uzun KM'li yollarda en az 3 mola vermeleri trafik polisleri tarafından tebliğ edildi.

bayramtatili atatürkhavalimanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu