Vatan Şaşmaz neden öldürüldü ?

Vatan Şaşmaz, İstanbul Beşiktaş'ta yer alan bir lüks otelde, manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürüldü. Peki...

Vatan Şaşmaz neden öldürüldü ?
Vatan Şaşmaz neden öldürüldü ? Seyfullah
Bu içerik 1724 kez okundu.

İstanbul Beşiktaş'ta yer alan bir lüks otelde bulunan iki cesetten birinin tanınmış sunucu Vatan Şaşmaz olduğu izah etti. Peki Vatan Şaşmaz kimdir?

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik senelerinde bir müddet fotomodellik yapan Şaşmaz, eş vakitli olarak kimi reklam filmlerinde ve şarkı kliplerinde yer oynadı.

Çeşitli kanallarda yıllarca ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Engin karakteriyle yıldızı parlayan Vatan Şaşmaz, Akşemseddin Hazretleri’nin hayatının anlatıldığı filmde Akşemseddin'i oynamıştır.

Bu arada 2004 seneninde TRT için çekilen Dudaktan Kalbe Filminde Doktor Ergun, Keloğlan Kara Prense Karşı isimli sinema filminde ise Beyaz Atlı Prens rollerinde oynamıştır.

Son zamanlarda bir hayli TV kanalındaki programlarda ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapan Vatan Şaşmaz, bir süre süresince TRT Spor’da yayınlanan Taraftar Yarışıyor isimli programı sunmuştur.

Diğer taraftan bir süre boyunca da TVem kanalında yayınlanan Vatan Mutfağı isimli yemek programını sunmuştur.

14 Temmuz 2011 tarihinde İngiltere'de konsoloslukta Nurşen Kocayaş ile dünya evine giren Vatan Şaşmaz, Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi'nde 10 Ocak 2014 tarihinde anlaşmalı boşanma kararıyla 2,5 sene süren evliliğinden tek celsede boşandı.

Hemen peşinden 13 Eylül 2015 tarihinde Vatan Şaşmaz, bir yıldır beraber olduğu mimar Yasemin Adalı ile izdivaç etti.

27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş'ta yer alan bir lüks otelde, manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştür. Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker, hemen peşinden kendi kafasına ateş ederek hayatına kıymıştır.

Filiz aker'in neden öldürdüğü belirlenemez iken bir ilişki olduğu konusuda gündemde. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ediyor.

vatan şaşmaz filiz aker haber son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu