Filiz Aker eski sevgilisi Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurdu!

Ünlü sunucu 43 yaşındaki Vatan Şaşmaz İstanbul'da 5 yıldızlı otelde eski sevgilisi 54 yaşındaki Filiz Aker tarafından...

Filiz Aker eski sevgilisi Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurdu!
Filiz Aker eski sevgilisi Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurdu! Seyfullah
Bu içerik 1902 kez okundu.

 

Cinayet bilgisi üzerine otele gelen olay yeri inceleme ve cinayet büro amirliği ekipleri olayla alakalı araştırma başlattı. Yapılan incelemeye göre Vatan Şaşmaz'ın vucudunda biri sırtından olmak üzere 4 mermi girişi belirlendi. Filiz Aker'in ise şakağında mermi girişi belirledi. Filiz Aker'in yaşadıkları tartışma sonrasında Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra bulundurma ruhsatlı silahıyla hayatına kıydığı belirlendi.

+Henüz vatan şaşmazı neden öldürdüğü belirlenemez iken konuyla ilgili soruşturma devam ediyor. ikilinin arasında ki bir ilişkiden dolayı böyle bir olayın gerçekleşmiş olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

++Polis ekiplerinin araştırmasına göre Vatan şaşmaz kaçmaya çalışırken sırtından vurarak öldüren Aker daha sonra da kendi başına dayayarak silahı intihar etti

BİR AY ÖNCE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'DEN GELMİŞTİ

Vatan Şaşmaz'ın daha önceki sevgilisi olan Filiz Aker'in AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de yaşadığı bir ay önce de Türkiye'ye geldiği öğrenildi. Conrad Otele yerleşen Aker'in bir müddettir burada kaldığı kaydedildi.

 EŞİNDEN AYRILMIŞTI

Bir müddet önce eşinden ayrılan eski sunucu Vatan Şaşmaz'ın evvelki gece bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Doğum gününde arkadaşlarıyla eğlenen Vatan Şaşmaz'dan geriye çektirdikleri resimleri kaldı.

ŞAHİTLERİN BİLGİ EMELLİ İFADESİNE MÜRACAAT EDİLDİ

Olay yerinde yapılan inceleme sonrasında Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in cesedi adli tıp müessesesi morguna kaldırıldı. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı da olayla alakalı tahkikat başlattı. Şahitlerin bilgi emelli ifadelerine müracaat edildi.

3 DAKİKA ARAYLA ODAYA GİRMİŞLER

Olayla alakalı başlatılan tahkikat dahilinde otel çalışanlarından bazılarının ifadelerine müracaat edildi. Ekipler diğer taraftan da otelin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan incelemede Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz'ın 3 dakika arayla odaya girdiği görüldü.

CİNAYETLE ALAKALI İDDİALAR

İntihar ve cinayetin hemen peşinden Filiz Aker konusunda kimi iddialar ortaya atıldı. İddialardan bazıları şöyle: Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in önceden ilişkisi vardı. Filiz Aker, Amerika'da intihara kalkıştı. Yeniden iddiaya göre Vatan Şaşmaz ile Filiz daha önce İstanbul'un tanınmış bir sitesinde komşulardı. 7 sene önce asansörde tanıştılar. Sonra müzakereye başladılar. Filiz Aker Vatan Şaşmaz'a aşık oldu. Aralarındaki yaş farkından dolayı Vatan Şaşmaz bu ilişkiye karşı çıktı. Vatan Şaşmaz bu sıra tanınmış kişi bir şarkıcının kızı ile nişanlandı. Bundan dolayı Filiz Aker bunalıma girdi.

vatan şaşmaz filiz aker son dakika haberler vatan şaşmazı kim öldürdü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı