Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni gelişmeler!

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden Filiz Aker hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Filiz Aker adıyla bilinen...

Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni gelişmeler!
Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni gelişmeler! Seyfullah
Bu içerik 1288 kez okundu.

Kamuoyunda ve arkadaş çevresinde Filiz Aker olarak bilinen eski mankenin kütükteki isminin Fatma Kıraraz olduğu öğrenildi.

"FİLİZ AKER 1 AY ÖNCE MEZAR SATIN ALDI" İDDİASI!  FİLİZ AKER'İN OLAYLARLA DOLU YAŞAMI!

Fatma Kıraraz, mankenlik yaptığı 90'lı yıllarda, medeni kanundaki hakkını kullanarak Avukat İsmail Yılmaz aracılığıyla yaptığı başvuru sonrası mahkeme kararıyla Filiz Aker adını almış.

"BU KADIN BENİM BAŞIMI BELAYA SOKACAK"  "ONA 3-4 TRİLYON HARCADIM, KİMSEYE BIRAKMAM, BOŞANMAZSA ÖLDÜRÜRÜM" DEMİŞ

 

Polis tutanağında ise "Şaşmaz ile Aker’in 2009 seneninde birliktelik yaşadıkları, ihtilaf üzerine ayrıldıkları, ancak Aker’in Şaşmaz’dan kopamadığı, eflatuni aşk besleyerek, takıntı haline getirdiği, daimi Şaşmaz’ı arayarak onu çok sevdiğini ve izdivaç etmek istediği"nin bulunduğu öne sürülüyor.

Aker’in karşılık alamamıs hasebiyle daimi hayatına kıyacağını söylediği, 2011 seneninde ise ilaç alarak intihar teşebbüsünde bulunduğu da öğrenildi.

VATAN ŞAŞMAZ'IN AİLESİNDEN İLK AÇIKLAMA

(Mete Yılmaz / Dayı): Üzüntülüyüz. Kaybımız çok büyük. Geleceğiz Halit Kıvanç'ını kaybettik. Orhan Boran'ını kaybettik. O yüzden sizden kaçıyoruz. Vatan çok kıymetli, pırlanta gibi çocuktu. Şu mesleği duayen olmak için yapan bir çocuktu. Olacak şey değil. Paranoyak bir insanın gazabına uğradı. Hayat dolu bir çocuktu. Çok duygusal, iyi niyetli bir çocuktu. İddialarla ilgili çok bir şey söylemiyoruz. Basın bu işi çarpıttı. Yeğeni zaten teyzesi için gerekenleri söyledi. Üzüntümüz ikiye katlanmadı. Ona teşekkür ediyoruz. Bu bir komplo. Tuzağa düşürüldü.

 Seher Saydam (Kuzeni): Acımız çok büyük. Hiç beklemediğimiz bir şekilde kötü bir haber aldık. Bu hanımefendiyi bilmiyorum. Haberi dün aldım. Televizyondan duydum.

Vatan Şaşmaz'ın cenaze tarihi ve yeri belli oldu.

Yapımcı ve menajer Polat Yağcı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Şaşmaz'ın cenazesinin yarın öğlen namazını müteakiben Güzeltepe Birlik Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'na defnedileceğini belirtti.

vatan şaşmaz filiz aker fatma kıranaz son dakika haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu